PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31558}
4,8 813
ocen
4,8 10 1 813
Glitter
powrót do forum filmu Glitter

Film średnich lotów, scenariusz może i niezły (aczkolwiek naciągany troszku:), dość przewidywalny (z wyjątkiem sceny zabójstwa Dice'a - tego się akurat nie spodziewałam w tym filmie), jednak ma w sobie jakiś taki magiczny klimat, takie ciepło, które sprawiło, że nie zalega kurzem na mojej półce i średnio raz do roku mnie nachodzi, żeby go obejrzeć.

Największymi minusami tego filmu natomiast są: wspomniana już PRZEWIDYWALNOŚĆ kolejnych scen, scena w dyskotece, gdzie Dice podchodzi do Billie z mikrofonem otoczony wianuszkiem komputerowo wytworzonych gwiazdek (koszmarna tandeta, ledwo to zniosłam!) oraz (niestety...) fatalna gra aktorska. I to zarówno Maryśki jak i jej partnera.

Kocham Marysię jako piosenkarkę, kompozytorkę i autorkę tekstów, uważam ją za jeden z największych muzycznych geniuszy naszych czasów - ale aktorstwo jej mnie PORAZIŁO w tym filmie:((((( Jest sztuczna, sztuczna i jeszcze raz sztuczna. Do tego: sztywna, "drewniana" i sprawiająca wrażenie speszonej obecnością kamery.

Tyle. Pozdro dla fanów MC:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones