PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489490}
7,7 1 796
ocen
7,7 10 1 1796
Global Metal
powrót do forum filmu Global Metal

Prawdę powiedziawszy film zaciekawił mnie bardziej od "Headbanger's Journey". Tamten film, choć niezły, Ameryki dla mnie nie odkrył, ale duży plus za tematykę. "Global Metal" przede wszystkim mówi o zespołach, czy w ogóle kręgach metalowych, o których niewielu wie (ja osobiście od paru lat słucham trochę japońskiego jrocka, w tym wymienionego w filmie X-Japan, więc obejrzałem "GM" z tym większą przyjemnością ;)
Dokument głównie dla fanów ciężkiego grania ciekawych "jak to się robi w innych krajach", ale też nie tylko - w koncu film mówi nie tylko o muzyce ale i o samej kulturze przedstawionych krajów.
A dla zawiedzionych brakiem polskich akcentów - spokojnie, możliwe, ze Dunn nie poprzestanie tylko na dwóch częściach, czego sobie i innym życzę ;)

ocenił(a) film na 5
kocurr

Mnie również podobała się ta część od poprzedniej, właśnie ze względu na Chiny czy Japonię, gdyż sama jestem fanką jmusic. To bardzo miłe usłyszeć coś o kraju, który Cię interesuję (i nie mam tu na myśli Ameryki czy Niemiec). Szkoda tylko, że tak wiele fanów metalu obraża ludzi, którzy mają inne zainteresowania tylko ze względu na to, że ich nie znają i są tak odmienne ;<

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones