PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519}

Goło i wesoło

The Full Monty
7,2 15 806
ocen
7,2 10 1 15806
6,6 5
ocen krytyków
Goło i wesoło
powrót do forum filmu Goło i wesoło

To jeden z tych nielicznych i absolutnie fantastycznych filmów, na którym nie sposób się nudzić oraz równocześnie można choć na chwilę zapomnieć o całym świecie i dać się porwać niezapomnianemu i oszałamiającemu show w wykonaniu Roberta Carlyle'a, Toma Wilkinsona i innych, a zwłaszcza ich niesamowitemu szkockiemu akcentowi. Czysty optymizm i doskonała zabawa gwarantowana. Okazuje się bowiem, że nawet z najtrudniejszej i najbardziej pesymistycznej sytuacji można znaleźć wyjście i to jakie, które najlepiej pokazuje przykład Full Monty. Gorąco polecam.

cherry

a widzialas TRAINSPOTTING?
Tam to dopiero maja akcent! ja nawet ostatnio nie moge sie zdecydowac, ktory akcent wole - brytyjski czy szkocki, a moze irlandzki? w kazdym razie Robert Carlyle ma w TRAINSPOTTING po prostu GENIALNY akcent, ale na glowe bije gosc grajacy Sick Boya (scena ze strzelaniem do psa - udaja Seana Connery'ego - bomba!), ktory mowi "r" po prrrrrostu bezkonkurrrrrencyjnie.
Polecam Ci PROCHY ANGELI z Robertem C. - tu z kolei gra Irlandczyka.
Pozdrawiam
B.

Patysio

Zdecydowanie tak
i to wiele razy miałam możliwość obejrzeć ten niesamowity film, w którym akcent Begbiego czyli Roberta Carcyrle'a robi niezwykłe wrażenie i jest równie elektryzujący oraz piekielnie trudny w zrozumieniu co w 'Goło i wesoło' oraz w 'Prochach Angeli'. Zgadzam się z Tobą co do 'Sick Boy'a' czyli Jerry Lee Millera, jego sposób wymawiania 'r' to po prostu marzenie. Ale absolutnie nie mogę pominąć Ewana McGregora i jego zniewalającego akcentu, który możesz podziwiać w takich świetnych filmach jak 'Orkiestra' czy 'O mały głos', jak również jego nieprawdopodobnego głosu, jak na przykład na ścieżce dzwiękowej z 'Trainspotting' oraz 'Moulin Rouge'. Gorąco polecam.
Pozdrawiam.
m.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones