PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519}

Goło i wesoło

The Full Monty
7,2 15 806
ocen
7,2 10 1 15806
6,6 5
ocen krytyków
Goło i wesoło
powrót do forum filmu Goło i wesoło

Podpisuje się obiema rekami i nogami pod tym, co napisala kolezanka de Winter (która, nawiasem mowiac, mam zaszczyt znac osobiscie, a nawet BARDZO osobiscie...). Swietny film. Tymbardziej, ze baaardzo rzadko jakis rezyser tworzy kino, ze tak powiem, dla kobiet. Bo ilez jest filmow, w których samotna kobieta może sobie poogladac meski striptiz? ZERO. Każdy film z TEGO rodzaju ma na celu dostarczenie przyjemnosci mezczyznie - tu w szlachetnym zapewne celu rozbiera się Demi Moore, tam Kim Basinger tanczy na tle zaluzji, gdzie indziej znowu jakies showgirls rzucaja się po scenie. Kazda poprawnie zorientowana kobieta przelaczy na inny kanal (DZIEWIEC I POL TYGODNIA - beznadzieja), a ze facet z przyjemnoscia obejrzy sobie taki film, to się wie, no bo przeciez TYLKO faceci lubia ogladac TAKIE rzeczy. Veto! My, kobiety, oprocz duszy (i intelektu :) mamy cos jeszcze i to w THE FULL MONTY doskonale widac. Bo nie ma to jak meski striptiz - nawet jeśli striptizerzy nie sa zbyt przystojni. Mi osobiscie do gustu najbardziej przypadli Barrington ("Kon z imienia, kon z przyrodzenia" :) i Gary (nie mogę się zdecydowac w jakich wlosach mu lepiej - czy blond czy może ciemnych jak w PROCHACH ANGELI? Swietna komedia, po prostu - w sam raz na babski wieczor. Uwielbiam ten angielski humor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones