PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5911}

Goście, goście

Les Visiteurs
7,0 100 750
ocen
7,0 10 1 100750
6,2 9
ocen krytyków
Goście, goście
powrót do forum filmu Goście, goście

Prawie dwie godziny przaśnego 'humoru', którego najmocniejszymi elementami są popier.dywania i beknięcia. Zgrany do bólu motyw, z jeszcze gorszymi scenami, prostackimi dialogami i fabułą stworzoną chyba w ciągu godziny. Nic oryginalnego, nic, co miałoby jakiekolwiek ambicje, nic naprawdę śmiesznego. Co tam robi Reno?!
Jedynym elementem, zakłócającym harmonijną bylejakość filmu, jest muzyka. Chyba przez przypadek, całkiem dobra.
I pomyśleć, że przedstawiciel tej samej nacji napisał dialogi do Asterix'ów...

ocenił(a) film na 10
ayzaan

Takie mieli maniery ludzie w średniowieczu.

ocenił(a) film na 10
ayzaan

Jak się nie podoba to po co oglądasz?

ocenił(a) film na 3
Pika123

Wyrównajmy poziomy: jeśli ci się nie podoba moja opinia, to po co się odzywasz?

ocenił(a) film na 8
ayzaan

Myślę że sie grubo mylisz co do tego filmu.Próbujesz porównać ten film do American Pie albo jeszcze gorszy.Prawda jest taka że wyszedł bardzo fajny pomysł,do tego dobra gra aktorska (wspaniały duet Reno i Claviera),porządna muzyka.Wyszła niczego sobie komedia omyłek.
Myśle że tak naprawde byłeś przekonany że to tzw.gniot i stąd te słowa.Bo innego wytłumaczenia nie mam.

ocenił(a) film na 9
ayzaan

Nie chcę nikogo urazić, ale uważam, że ten humor trzeba niejako po prostu... zrozumieć. Bekanie i "bąki" - zgoda, gdy w filmach są nadużywane, są to zazwyczaj produkcje żałosne i pozbawione sensu, jednakże trzeba przecież mieć na uwadze okoliczności w filmie! Tutaj są na miejscu i zdecydowanie śmieszą! Jak ktoś wyżej napisał: "Takie mieli maniery ludzie w średniowieczu." Fabuła stworzona w ciągu godziny? Absolutnie się nie zgadzam, film jest zobrazowaniem bardzo fajnego pomysłu, wg mnie. Nic co miałoby jakiekolwiek ambicje? Komedia jako gatunek nie kojarzy mi się z nad wyraz ambitną produkcją, toteż nie rozumiem zarzutu. Nic oryginalnego? To poproszę o jakieś tytuły do podobnych filmów, chętnie je zobaczę. Znawcą kina nie jestem, ale nie kojarzę niczego nawet trochę podobnego, jeżeli chodzi o zamysł. No i na koniec: "nic śmiesznego" ? Hm. Zastanawia mnie zatem co śmieszy osoby o takim guście jak Twój? (tu nie ma złośliwość, serio jestem po prostu ciekawa) :)

ayzaan

Humor prosty, ale nie prostacki. Oparty na zderzeniu współczesnych manier i mentalności ze średniowiecznymi, co rzecz jasna, musi wyglądać kontrowersyjnie. No cóż, ówcześni ludzie nie byli (w naszym rozumieniu) dobrze wychowani. Poza tym nie przesadzajmy, scen "fizjologicznych" było kilka, reszta komizmu polega na kontraście cywilizacyjnym i technologicznym. Dla mnie to jedna z najzabawniejszych komedii, jakie widziałam - choć zwykle preferuję humor brytyjski.

ocenił(a) film na 6
ayzaan

Co robi w tym filmie Reno? Zagrał świetnie więc po to potrzebowali go twórcy filmu. Albo kupuje się konwencje tego filmu albo nie. Ty nie kupiłeś i nie zrozumiałeś tej konwencji traktując niektóre żarty bez kontekstu fabularnego w jakich są umieszczone w filmie.

ocenił(a) film na 4
ayzaan

Co tam robi Reno?Własnie do takich filmów nadają się przeciętni aktorzy jak on.

ayzaan

film jest bardzo dobry. jak widac po prostu nie zrozumiales

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones