PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36222}
5,7 12 844
oceny
5,7 10 1 12844
4,9 8
ocen krytyków
Godsend
powrót do forum filmu Godsend

fabuła filmu extra tylko, ża w małym stopniu wykorzystana... według mnie film mógłby być straszniejszy a w tedy był by to normalnie hit!!! Ale tak dobry film nie powstanie z samej dobrej fabuły potrzebny jest dobry reżyser który zrobi z tego filmu dobry thriller albo horror. Ja sie załamałem po tym filmie... i gdybym miał wyrazić opinie co do kolejnej wersji tego filmu to bym sie zgodził... byle strszniejszy ;) Ale muzyka z filmu spoko, nic do niej nie mam

użytkownik usunięty
muse_2

"według mnie film mógłby być straszniejszy". Trochę pobawię się w zagadywanie myśli reżysera, ale według mnie głównym zadaniem filmu nie był strach, jednakże skupienie się na akcji. Kolejny fanatyk twierdzący, że horror musi być straszny i mieć hektolitry krwi?

Nie chodziło mi raczej o hektolitry krwi(bo takich horrorów nie lubie) tylko raczej o akcję toczącą się w filmie... na początku wydaje sie nam to ciekawe, jednak pod koniec akcja sie strasznie dłuży, a i tak nic z tego nie ma ... można sie trochę zanudzić... może lepiej było by gdyby postarali się w tym filmie, poszeżyć horyzonty( w sensie wykorzystać dobrą fabułe z polączeniem extra zakończenia) ja wychodze z założenia, że film ma być ciekawy, a na końcu ma się odbyć końcowa decydująca akcja, która wywyższą wszystkie inne a i tak film kończy sie dobrze... niestety powiewa NUDĄ !!! tylko fabuła i muza jest extra....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones