PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31859}

Godzilla kontra Megaguirus

Gojira tai Megagirasu: Jî shômetsu sakusen
6,1 1 385
ocen
6,1 10 1 1385
Godzilla kontra Megaguirus
powrót do forum filmu Godzilla kontra Megaguirus

1/10

ocenił(a) film na 1

to jest po prostu żałosne zaskoczyło mnie jak zobaczyłem taką srednią tej pier+doły bez kitu no sory są o wiele fajniejsze filmy mające mniejsze średnie :/

niewiem_2

zgadzam się z toba w 100% te godzille to wielki shit takiej chały jescze nie widziałem wole już klan
ocena poniżej 0

niewiem_2

Tzn. Co jest żałosne? Wykonanie czy fabuła?

Wolverin

dla mie to i to, jakies fruwające robale i myślą że są strasze, w takie storje ubierają się dzieci w przedszkolu ja dzien przebierańców

użytkownik usunięty
piotrek100_1992

Taki już urok Godzilli - albo go pokochasz, albo znienawidzisz. Proszę jednak wstrzymać się następnym razem od tego typu komentarzy, jakie pojawiły się w pierwszych dwóch postach:P

piotrek100_1992

A kto ci powiedział że miały być straszne? Ty to masz dziwne zajawki. A skoro mówisz że takie coś zakładają dzieci w przedszkolu to zrób taki kostium i pokaż zdjęcie. W połowie tak dobrego nie wykonasz. To nie jest takie proste jakie się wydaje.

Wolverin

te stroje dla dzieci w przedszolu co zakładają te stroje miało cos byc w rodziaju przeności, a nie że mam sobie taki zrobić :/
a te potwory jakie miały być bo pewnie nie zabawne ? <lol2> tylko budzące groze /chyba?/
nie mam żadnych zajawek bo filmy do kitu

użytkownik usunięty
piotrek100_1992

Na pewno nie miały być straszne. Godzilla to nie jest Frankenstein, on nie ma straszyć!!!
Potwory nie miały być zabawne, twoim zdaniem jak powinny wyglądać? Krew miałą Godzilli z zębów cieknąć? Megaguirus wygląda jak tak jak miał wyglądać, jak wielka ważka...

no właśnie wielka ważka to jest dopiero głupota wymyślona przez chińczyków powinna być wilka zyrafa albo trójnogi pies dodało by to humoru temu filmowi a tak to jest nudny i nic tam sie ciekawego nie dzieje :/

użytkownik usunięty
piotrek100_1992

Nie przez Chińczyków, a Japończyków, od tego zacznijmy...
Że ten film jest przynudnawy to się nawet zgodzę, ale kilka dobrych scen w nim jest, a jeśli chodzi o wygląd Godzilli to to jest moja ulubiona wersja (ta sama co w Godzilla 2000)...
Ale 1/10 to przegięcie lekkie...

dobra mój błąd że pomyliłem japończyków z chińczykami,a dla mnie ocena dla tego filmu 1/10 to jest max

piotrek100_1992

Dobry film.Lepszy od Zilli.Jest przyjemny i taki ma być.
SHOUT UP PIOTRULLA!!!!!!!!!!!!!!!

kocur888_1993

mam nadzieje że to nie do mnie, to pewnie do twojego chlopaka...

(zły dzień)

piotrek100_1992

Piotruś,ja jestem chłopakiem a nie zbokiem a o tobie dowiedziałem się z pewnego forum o Godzilli którego adresu ci nie podam bo będziesz spamował.Może se wsadzisz nos w dupe mnie to nie obchodzi ale debilem to ty jesteś i Godzilli i Godzillomaniaka nie beziesz obrażał.

kocur888_1993

Godzillomaniak hahhaha ale żeś wymyślił
ta wypowiedź mnie bardziej razczarowala niż dzisiejszy deszcz...

piotrek100_1992

Piotruś.Jesteś żałosny.Malo kto naprawdę jest na takim poziomie jak ty.JEsteś debilem skończonym.A że mnie i K.O.W.E wyzywałeś od gejów to wiedz,że sam nim jesteś na 100%.A z 1992 to ty napewno nie jesteś chyba że należysz do tych,którzy wieczorami palą papierosy pod klatkami bloków z co chwila pdającym słowem:K**wa.Weż się przyznaj dziecko ile ty masz lat.

kocur888_1993

ty nie bądź taki dorosły, ja mam 16 lat i wcale tego nie ukrywam... nie pale papierosów bo szkoda zdrowia, bardziej prowadze aktywny tryb życia i szkoda mi kasy na fajki...

piotrek100_1992

16 lat może i masz, ale niewiele to zmienia. Tak czy inaczej przestańcie się bluzgać, bo świetną opinię o sobie wyrabiacie. Chętnie się pokłócę na temat filmu, ale litości - ja chę argumentów, a nie wyzwisk i przekleństw.

ArecaS

prawda jest taka, że te filmy z perspektywy kinematografii są już ŻAŁOSNE!!!!!v I argument, że taka ma być godzilla jest dla mnie absurdalny. I czas pójść do przodu zamiast przez 30 lat stać w miejscu.

ocenił(a) film na 5
Redgard

a co to jest perspektywa kinematografii?? wyjaśnij to pojęcie, proszę.

SickBastard

to pojęcie, które stawia pewną normę. Czyli łopatologicznie mówiąc. Z perspektywy dzisiaj powstawanych filmów Godzilla robiona w XXI wieku starymi tanimi metodami jest licha. NIe mówią co infatylności

Redgard

Godzilla nie musi być wyznacznikiem normy ani nie musi mieścić się w normie. Godzilla to Godzilla. Bardzo stara tradycja, bardzo dobra tradycja, fascynująca tradycja. Nie dla każdego, dla nielicznych. Ale to wystarczy.

ocenił(a) film na 8
Redgard

Nie bądź śmieszny... to kreskówki też są żałosne? No tak bo to tanie i stare metody! Po co teatr i opera? Skoro mamy filmy z świetnymi efektami? Po co gry planszowe i karty skoro możemy zagrać z komputerem? Po co nam bliscy i rodzina skoro możemy żyć w świecie internetu, tam też można zakładać rodziny itd.? Godzilla jest jednym z nielicznych filmów kręconych z gatunku KAIJU i po co chcesz nam to jeszcze odebrać?!

niewiem_2

no comments

użytkownik usunięty
niewiem_2

Wszedłem na twój profil aby zobaczyć względem czego mierzysz i mnie zamurowało.

Rejs - 1/10
Gwiezdne wojny: Część IV - Nowa nadzieja - 1/10
Gwiezdne wojny: Część VI - Powrót Jedi - 1/10
Dług - 1/10
Terminator 2: Dzień sądu - 1/10
Batman (1989) - 1/10
Kanał - 1/10
Jesienna sonata - 1/10
Sceny z życia małżeńskiego - 1/10
Alternatywy 4 - 1/10
Przystanek Alaska - 1/10

Co za dzieciuch...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones