PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31859}

Godzilla kontra Megaguirus

Gojira tai Megagirasu: Jî shômetsu sakusen
6,1 1 385
ocen
6,1 10 1 1385
Godzilla kontra Megaguirus
powrót do forum filmu Godzilla kontra Megaguirus

GodzillA

użytkownik usunięty

Godzilla to najlepsza seria filmowa jaką stworzył człowiek. To kult i moja religia. Japonia bez Godzilli byłaby jak Włochy bez pizzy!

użytkownik usunięty

zgadzam sie
serdecznie sie z tobom zgadzam godzilla to super extra film z tymi wlochami i z japoniom tez sie zgadzam:))

użytkownik usunięty

Jestem fanką godzilli i mam ten film jak i jeszcze 4 czesci z 2-ej serii. Szkoda że u nas jest tak ciężko dostać te filmy.To co fajne to albo nie puszczają lub jest transmisja o nieprzyzwoitej porze, to jest po prostu hamskie i żeby było mało to jeszcze tego nie reklamują i nie robią powturek, a innych fatalnych filmów to już nie moge oglądać bo ciągle je puszczają.Dlatego pytam się dlaczego nie puszczają godzilli o przyzwoitej porze i częściej. Powiem krutko, mdli mnie jak widze że polska telewizja liże amerykanom tyłki, udowadnia to puszczając na okrągło ich nudne i głupie filmy.

użytkownik usunięty

Tak........to niestety prawda z tymi amerykańskimi "bohaterami inteligentnych filmów":( Przykładowo na jednej ze stacji(na wszelki wypadek jej nie wymieniam, bo mnie jeszcze za to utłóką:) 4-5 razy na rok wyświetlany zostaje jeden z filmów z Stevenem Seagelem w roli głównej. Co w tym złego? Scenariusz w każdym przypadku jest niemalże identyczny tzn. Steve jest bohaterem narodowym, czy coś w tym stylu, lecz jacyś super przestępcy chcą się na nim zemścić, wyżynając w pień jego rozinę, przyjaciół itd. kończąc na nim. On z kolei dziwnym trafem zawsze przeżyje i jest tylko trochę poturbowany(w najgorszym wypadku zapadł w śpiączkę o ile mnie poamięć nie myli:). W wyniku tego, nasz hiroł rozpoczyna krwawą Vendettę rozwalając każdego kto stanie mu na drodze, to zkolei wyglądA mniej więcej tak: wchodzi do budynku, gdzie przesiaduje sobie 50 chłopa uzbrojonych po zęby i zaczyna krwawy balet. Zawsze wszystko kończy się happy endem. Do czego zmierzam? A no do tego, że wiele osób krytykuje, bądź naśmiewa się z Godzilli, że ta ma niby żałosną fabułę, cienkie efekty specjalne i jest wogóle do niczego, a sami oglądają nieraz tak samo kiczowate filmy(wiem, że to nie ładne określenie, ale to w pewnym sensie prawda)jak my, fani naszego kochanego gada, nie zdając sobie z tego sprawy. Uważam więc, że ludzie, którzy nie potrafią zadbać o "potrzeby" każdego widza z osobna, nie powinni, pracować w danej stacji. Oczywiście wspomniany powyżej Seagal to tylko jeden z wielu "prześmiesznych" filmów emitowanych w telewizji. Serdecznie pozdrawiam wszystkich fanów Godzilli:)

Tak Godzilla ... mój kult :D
A teraz z innej paki . Ciągle są narzekania że w Polsce panuje piractwo itp . A ja się pytam jak mam obejrzeć filmy z Godzillą jak w Polsce nie zostały wszystkie wypuszczone?? Tylko dzięki P2P mogłem obejrzeć wszystkie filmy , a do tego wiele innych Kaiju . Polska telewizja jak i Kina to amerykańskie dupowłazy ...

użytkownik usunięty
Grievous

Ja osobiście nie jestem zwolennikiem piratów, lecz no niestety to inna sytuacja, przecież każdy fan Króla Potworów (w tym także ja, czy TY), musi jakoś się dorwać do tych produkcji. Choć trzeba przyznać, że Spi dało nam szansę obejżenia kilku częsci z Godzilla w roli głównej na DVD(co prawda na razie jest ich tylko parę, ale zawsze coś, no nie?). Mam nadzieję, że kiedyś doczekamy się o wiele większej kolekcji na DVD;). Póki co, jednak na razie, jeśli chodzi o inne produkcje musimy cierpliwie oczekiwać na kolejne emisje na TVP1, lub załatwiać sobie wspomniane przez Ciebie Godzille w sposób "staropolski".

Jeśli wychodzi jakiś Godzilla na DVD odrazu kupuję . Jak narazie jest ich niewiele bo tylko 6-pak SPI i GFW (oba oczywiście posiadam) .Ale jak zostaną wydane następne filmy to naturalnie kupię ... lecz nie ma szans na filmy z Showa ... wielu polaków na pewno pamięta "Syna Godzilli" czy "Godzilla kontra Mechagodzilla 1974" i chętnie by wróciła do wspomnień lecz niestety nasi dystrybutorzy na to nie pójdą ... na szczęście mamy internet który pozwala nam obejrzeć wszystkie te produkcje ...

użytkownik usunięty

Zgadzam się w pełni.

Godzilla na prezydenta :D

Godzilla to też mój kult a mój ulubiony film to Godzilla VS Destroyer

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones