PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31859}

Godzilla kontra Megaguirus

Gojira tai Megagirasu: Jî shômetsu sakusen
6,1 1 385
ocen
6,1 10 1 1385
Godzilla kontra Megaguirus
powrót do forum filmu Godzilla kontra Megaguirus

Reżyser zapowiadał jaka będzie konwencja tego filmu. Wywiązał się z danej obietnicy. Stosunkowo przy niskim budżecie zrobił dobry film rozrywkowy. Idealny na sobotnie poranki :)

użytkownik usunięty
Wolverin

No... mnie się akurat ta część bardzo średnio podoba. Nie tak to miało wyglądać - w porównaniu do "Wielkiej bitwy potworów" to wypada ona wręcz słabo.

Wykonanie nie jest powalające. Jest średnie. Ale tutaj chodzi o fabułe. Miała być tak naiwna jak ta w showa i cel został osiągnięty. Poza tym walka potworów jest świetna. Przynajmniej jak dla mnie.

użytkownik usunięty
Wolverin

Moim zdaniem znacznie słabszy od Godzilla 2000. Miejscami przynudnawy. W sumie nie jest zły ale to chyba najsłabszy film z trzeciej serii.

ocenił(a) film na 9

uważany jest za najsłabszy film z Shinsei, ale ja osobiscie uważam, że TSOS było gorsze. Film fajny, muzyka też, dobre walki potworów i desing zarówno Gojiego jak i Megaguirusa, mnie się wcale nie wydawało, że ten kolec jest drewniany

WilkuRTS

Wykonanie jest przeciętne. Akcja niezła. Generalnie film całkiem fajny. Z założenia miał być naiwny jak filmy z lat 70-tych i taki też jest. Jak obiecali tak zrobili. Więc nikt nie powinien mieć pretensji do "mini czarnych dziur".

ocenił(a) film na 10
Wolverin

jestem fanem godzilli ale ten film troche kuleje fabuła nie pasuje do godzilli ten motyw z czarną dziurą jest do bani no godzilla zało walczy z megaguirusem mogli to troche lepiej zrobic

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones