PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565162}
6,0 83 873
oceny
6,0 10 1 83873
6,0 23
oceny krytyków
Godzilla
powrót do forum filmu Godzilla

buahaha godzilla jak ona wygladala buahhahaha

ocenił(a) film na 8

Trolluj sobie w swoim domku lolku:D

użytkownik usunięty
Eph

ale o co ci chodzi ? ja po prostu ocenilem to arcydzielo wiec wyrywaj z tymi swoimi hipsterskimi tekstami

ocenił(a) film na 8

Wcześniej trollowałeś kiedy tylko z łóżka wstałeś.....

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

buaah ocen sobie na 10 hanne montane buahahhahhaha nie dziwne ze jestes zachwycony godzilla

ocenił(a) film na 9

buahahahahahahahhaahhahaha ale śmieszne

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9

dałem 9 bo film fajnie zrobiony.

co masz do wygladu godzilli, fajowo wyglada w filmie

użytkownik usunięty
pochodnie

taaa supcio

ocenił(a) film na 8

mackiki trolluje a ludzie myślą, że im mądrze na posty odpisuje....

użytkownik usunięty
Eph

ale mnie wqrfia ten tekst troluje !!!!
ja po prostu oceniam na szybko te wszystkie gnioty ktore ostatnio wychodza

ocenił(a) film na 8

Już nie jeden próbował swych sił w tym biznesie, oceniał na szybko, żył w dużym stresie.

Pewnego dnia zaczął oceniać powoli i stwierdził, że on taką robotę pier**li !

użytkownik usunięty
Eph

obejrzalem twoje oceny jakie wystawiasz filmom i na tym koncze z toba dyskusje
pa

Jesteś taki nied***bany czy tylko udajesz? Nawet argumentami filmu nie oceniłeś, tylko na zasadzie że gówno i już. Weź sie schowaj bo żałosny jesteś

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

i wypie..... z tekstami o moim nied...baniu leszczu barowy

Hahaha, widzisz? Jesteś za głupi żeby jakiegokolwiek argumentu użyć, patrząc po twoich doświadczeniach z filmami tego typu, ty nawet nie masz prawa go oceniać.

użytkownik usunięty
juchacz17

ty za to uzyles zajebistych argumentow i wybroniles to dzielo od wszelkiego rodzaju krytyki :D
dobra splyn odpal sobie avengersow czy inne badziewie

użytkownik usunięty
juchacz17

ty k...a leszczu kazdy film praktycznie oceniasz jako wybitne dzielo :D
pewnie w prosty sposob mozna ci wszystko sprzedac i we wszystko cie wkrecic balasie

Dobra, w Godzilli fabuła nie jest potrzebna chodzi tylko i wyłącznie o walki Godzilli z innymi potworami, które pokazują ją w świetle obrońcy ziemi, takie były poprzednie Godzille i taka jest ta. Do Avengers też nie masz sie co przyczepiać bo w filmach tego typu o to właśnie chodzi, ale co ty tam wiesz, jak już mówiłem jesteś zbyt mało inteligentny by pojąć filmy w których nie fabuła jest ważna

użytkownik usunięty
juchacz17

masz 17 lat?

Tak mam, co w związku z tym?

użytkownik usunięty
juchacz17

no wiec ja mam 35 lat i rozumiem juz w pelni czemu ci sie podobaja takie filmy
wiec nie rozmawiajmy juz wiecej :) pozdro

Masz 35 lat, a zero inteligencji, i jakiegokolwiek pojęcia o filmach, nie umiesz ich oceniac i wyzywasz ludzi jak typowy gimbus.

użytkownik usunięty
juchacz17

ty za to nie wyzywasz:D
juz ci pisalem zebys tutaj wiecej nie wypowiadal sie bo to bez sensu idz sie bawic lalkami

Będę tu pisał, a wiesz czemu? Bo mogę. A wyzywam bo takie przygłupy jak ty, nawet nie powinny mieć wstępu do kina.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Lekcji? Jakich lekcji, jutro robota a nie lekcje, sraniem bym tego nie nazwał bo twoje zdanie i tak sie nie liczy

użytkownik usunięty
juchacz17

jak sie nie liczy? malo sie tu nie obsrasz w tej walce ze mna :D godzilla juz dawno zeszla na dalszy plan
wyloguj sie do zycia. jak ty masz 17 lat i pracujesz to ci wspolczuje bo powinienes sie uczyc

Taki stary baran, a nie wie że jest jeszcze coś takiego jak szkoła zawodowa -,-

użytkownik usunięty
juchacz17

to by tlumaczylo czemu kazdy gniot ci sie podoba i tak go bronisz ekspercie filmowy :D

Filmów oglądałem wuchte, widziałem pełno wersji godzilli, i innych filmów typu potwór rozwala miasto, potwór kontra potwór, i akurat w tym temacie nie mam sobie równych. Bo ta Godzilla naprawdę nie jest gniotem za jaki go uważasz.

użytkownik usunięty
juchacz17

ehhe no dobra niech ci bedzie :) dam note 6

ocenił(a) film na 6

Jeśli masz 35 lat i taką elokwencję jak w wypisywanych tekstach to współczuję.

użytkownik usunięty

Godzilla wyglądała jak oryginalny japoński pierwowzór, a nie legwan z wersji Emmericha, także nie wiem czego się spodziewałeś.
A film słaby wg ciebie, ponieważ...? Krytykować każdy potrafi, a argumentów żadnych to już nie. Jak widać na załączonym obrazku.

A przy okazji, napisałeś: "no wiec ja mam 35 lat " - lecz swoim zachowaniem prezentujesz poziom gimnazjalisty, czytając twoje posty w tym temacie. Oprócz przekleństw i braku kultury potrafi coś z ciebie wyjść porządnego? Czas pokaże, bo jak na razie dla wszystkich tu obecnych użytkowników nędznie trollujesz. Chciałeś burdelu w swoim temacie, to masz. Tyle, że sam zacząłeś ;)

użytkownik usunięty

dobrze juz dobrze super film z super amerykanskim zakonczeniem wszyscy sie wysciskali na koniec w szpitalu ojoj jakie to bylo wzruszajace :D a efekty specjalne normalnie czapki z głów powalały na kolana

Ty nadal nie rozumiesz, tego że w Godzilli nigdy nie chodziło, o gre aktorską? Walić to że oni sie ściskali, bo i tak każdy patrzył na to jak Godzilla zabije swojego przeciwnika i czy przeżyje, przykład mnie, gdy Godzilla zabiła Muto przymierzając z ogona i wbijając go w budynek aż ciarki mi po plecach przeszły, albo jak dobrała sie do ryja drugiego Muto i nażygała mu do ryja.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

W tym momencie doszedłem do wniosku, ze nie możesz mieć 35 lat.

użytkownik usunięty
juchacz17

ja sobie szydze z tego filmu mam do tego pełne prawo :D to film dla dzieci takich jak ty wiec znajdz sobie temat gdzie sie tym dziełem zachwycaja a tu sobie odpusc:D

użytkownik usunięty

A więc żyj sobie we własnym świecie, gdzie wg ciebie każda dobra ocena pod tym filmem, wystawiona jest przed dziecko. Naprawdę śmieszny jesteś. Tok rozumowania pierwsza klasa xDD Trzymajcie poziom obywatelu i przejrzyj na oczy.

użytkownik usunięty

Poprawka:
*przez dziecko

ocenił(a) film na 9

Mam nadzieję że dostaniesz raka albo coś takiego, bo szkoda Ziemi na takich jak Ty

użytkownik usunięty
Himiteshu

tos blysnal inteligencja fanie godzili :D

ocenił(a) film na 4

'Krytykować każdy potrafi, a już argumentów to nie' - nie znajduje w Twojej wypowiedzi , ani argumentów rzeczowych, poza wątpliwym że Godzilla wygląda . . . .o ile tu można mówić o wyglądzie, skoro jest to luźna interpretacja potwora który w rzeczywistości nie istnieje.
Zastanów się człowieku, że Twój post to nic innego jak krytyka. Nie pouczaj innych, jeśli sam się do niej ograniczasz.

Co do słowa 'krytyka' na filmweb.pl, - obawiam się, że na tym też polega ten serwis
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
jazwik

- "Zastanów się człowieku, że Twój post to nic innego jak krytyka. Nie pouczaj innych, jeśli sam się do niej ograniczasz. "
- Jeśli ktoś zachowuje się jak zwykły prostak, używając słów wyjętych wprost z gimbazy i brakuje mu kultury - to pouczenie jest jak najbardziej na miejscu :) Autor dodatkowo napisał "ja sobie szydze z tego filmu mam do tego pełne prawo :D" a niech sobie szydzi, ma takie prawo. No ale żeby jakoś uargumentować, wybronić swojej śmiałej oceny tegoż filmu - nie podał absolutnie nic. A liczyłem na zwykłą, luźną dyskusję z autorem tematu - ale jaki poziom wypowiedzi prezentuje, no to chyba każdy widzi.

- "Co do słowa 'krytyka' na filmweb.pl, - obawiam się, że na tym też polega ten serwis"
- Znajdujemy się na forum tematycznym, gdzie oprócz wszechobecnej krytyki, dyskusje toczone są na poziomie. Niestety z przykrością muszę stwierdzić że tutaj to nie przejdzie. Użytkownik mackiki wymiesza z błotem każdą opinię, ale sam swojej nie wybroni. Nie wiem co tutaj jest wg ciebie niejasnego.

- "Pozdrawiam"
- Ja również ;)

użytkownik usunięty

ze tobie sie chce takie wywody pisac
ciekawe jaki masz w tym cel ?
bronisz gniota czy chcesz mnie pouczac?

użytkownik usunięty

Dalsza rozmowa z tobą nie ma najmniejszego sensu. Pozdrawiam :)

Mnie zawsze zastanawiało jak w ogóle można oglądać filmy o Godżilli.Filmy pozbawione jakiegokolwiek realizmu o grze aktorskiej nie wspominając.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones