PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832452}

Godzina oczyszczenia

The Cleansing Hour
5,4 2 798
ocen
5,4 10 1 2798
6,0 4
oceny krytyków
Godzina oczyszczenia
powrót do forum filmu Godzina oczyszczenia

Co.

ocenił(a) film na 2

To. Jest.
Tragedia. Obejrzałam ten film na maratonie filmowym w kinie i żałuję, że wydałam na to kasę. Film ma tak okropną fabułę, że ja pier*olę. Laska drze mordę, niby to demon, ale niech mi ktoś powie, że demon daje jakieś wskazówki, normalnie z kimś gada i niby jest groźny, ale jak z nim pogadasz to już nie. Główny bohater POPEŁNIA GRZECH, BO KŁAMIE. I demon wskazówkami mówi, co ma robić, by uwolnić dziewczynę z jego rąk. I przy okazji UWOLNIĆ CZŁOWIEKA GRZECHU, KŁAMCĘ!!! Demon każe księdzu chodzić po szkle, ale hit to jak każe zrobić pseudoegzorcyście striptiz. I cała sala w śmiech, bo to takie śmieszne.
Albo scenki z d*py wyciągnięte, np. z chińczykami, z dzieckiem bogatej rodzinki albo tymi dwoma dziewczynami, co się księdzem jarają. Po cholerę to, ja się pytam? To śmieszne ma być czy straszne? Bo nie rozumiem. Moim zdaniem opętanie na pewno nie wygląda tak, jak w egzorcyście, a co dopiero w tym filmie, tak że... Nie wiem jak film może mieć szóstkę, totalne dno. Daję 2 za jedną scenę, która była nawet śmieszna z transwestytą i brakiem zasięgu w telefonie.

ocenił(a) film na 7
rejogadar_filmweb

Fakt opętanie wygląda nietypowo ale dzięki temu jest ciekawiej i oryginalniej, nie oklepane standardowe egzorcyzmy. Mi się podobało a najbardziej koncowka filmu. Te wstawki z widzami też dobre moim zdaniem, ciekawe cutscenki dodajace kolorytu filmowi. Mi z kolei rzucilo sie w oczy ze bohaterowie po ogromnych obrazeniach wstawali jak gdyby nigdy nic i nie mieli zadncyh sladow xD

ocenił(a) film na 8
rejogadar_filmweb

To nie demon kazał mu się rozbierać tylko widzowie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones