PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832452}

Godzina oczyszczenia

The Cleansing Hour
5,4 2 789
ocen
5,4 10 1 2789
6,0 3
oceny krytyków
Godzina oczyszczenia
powrót do forum filmu Godzina oczyszczenia

Kiedyś wieczorem na Polsat News oglądałem odcinek o egzorcystach był to program Skandaliści a ty był poruszany własnie ten temat
może wykorzystywanie przez psedo księzy którzy pod przykrywką wypedzania ducha po prostu tortuwali ofirary czy nawet gwałcili
Gdzie chorobe psychiczna przypisywano opętanią nie twierdzem że opętań nie ma tylko chyba nad tym nie ma pięczęci jakieś.
A film pokazuje własnie farszestrwo w tym temacie .Tylko dla mnie pokazuje to groteskowo i bawi się tym tematem który
może jest treamatyczny może nie nagłasniający jak inne społeczne tematy .Nagle znikąt w kobiecie pojawia się demon co dla mnie
bardziej pasuje do czarnej komedii .Przeprosiny fałszywego księdza i nagle kazania słucha cały świat wszyscy sobie myśla no trzeba
się zmienić mądrze gada no ja przepraszam ale kompletnie tego nie kupiłem .No i na końcu diabełek się pojawia ci co tak księdza
obderwowali może już oświecal blask zmian przyszedł diabeł namieszał w mozgu i wzieło się co było pod ręką i walneło się
osobę którą się przebywało kolejne moje nie , I same sceny ataku demona nie straszą może dają jakąs to frajdę . Standardowe
Horrory o egzorcyzma mają swój klimat i jakąs prawdę są pokrecane dla filmu . i efektowności ,Ale tu zrobili całkowitą groteske,2/10

kinoman1985

Czy Ty piszałeś tę ścianę tekstu na translatorze? Czytanie tego boli...

ocenił(a) film na 4
kinoman1985

To jest tylko film. nie bierz wszystkiego zbyt serio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones