PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453596}

Godzina szczytu

L'ora di punta
5,0 76
ocen
5,0 10 1 76
Godzina szczytu
powrót do forum filmu Godzina szczytu

Spodziewałam się znacznie lepszego filmu.
I nawet nie chodzi tu o jakąś nadmierną akcję, ale całość jest po prostu przegadana. I po godzinie wszystko zaczyna wyglądać tak samo.
Na dodatek bohaterowie... Poza Cateriną (ale to pewnie zasługa jak zwykle grającej bardzo uczuciowo Fanny Ardant) wszyscy wydali mi się sztuczni. A już wątek Francesci kompletnie niewykorzystany.

Najsmutniejsze dla mnie jest to, że WIEM, że film mógł wyjść dobry. Bo korupcja, bo miłość, bo jakieś tam pokusy itd. A wyszły takie flaki z olejem...

Jedyne dwa plusy:
- zjawiskowa Fanny (włoskie scenerie jej służą!)
- ładnie zaprojektowane wnętrza

Gigantyczne rozczarowanie.

ocenił(a) film na 10
lola_26

Niestety nie mogę się zgodzić z Twoją opinią. Znając troche włoskie realia, uwierz mi historia opowiedziana w tym filmie mogła z całą pewnością mieć miejsce. Całość nie jest przegadana, bradzo dobra muzyka i świetne zdjęcia. A tak między nam: na tym własnie polega magia kina: Tobie sie nie podoba a mi bardzo. Polecam ci inne włoskie filmy chocby sttani Caos Calmo.

artur_860

Niestety nie moge odniesc sie do Godzin (jeszcze) natomiast pozwole sobie zachecic do obejrzenia , wspomnianego , Caos Calmo , naprawde bardzo fajny w typowo wloskim klimacie filmik .

ocenił(a) film na 8
lola_26

Dla mnie bardzo dobry film. Szczerze polecam, świetny rys psychologiczny głównego bohatera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones