PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30625}

Godziny szczytu 2

Rush Hour 2
7,2 56 507
ocen
7,2 10 1 56507
6,2 4
oceny krytyków
Godziny szczytu 2
powrót do forum filmu Godziny szczytu 2

Moim zdaniem być może nawet jest lepsza niż cześć pierwsza. Bardzo ciekawa historia film trzyma w napięciu do ostatniej minuty jest dużo humoru walki stoją na przyzwoitym poziomie. Co tu dużo mówić: pozycja obowiązkowa dla fanów Jakiego jak dla mnie 8 na 10.

lukasz010793

Zgadzam się zupełnie :) Ja również wolę tą część, moim zdaniem jest najlepsza z całej serii. Ani pierwsza, ani trzecia część mnie jakoś szczególnie nie wzięły, za to dwójkę zawsze chętnie obejrzę.

użytkownik usunięty
lukasz010793

Pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów Jackiego 10/10

ocenił(a) film na 8

I również dla mnie część 2 rządzi, zdecydowanie najlepsza część trylogii zrealizowana z polotem. Naprawdę świetnie się ogląda, zdecydowanie mocna 8.

lukasz010793

Dwójka najlepsza , kocham Chiny .

ocenił(a) film na 8
victory15

Szukam filmu (komedia sprzed najdalej 4-5 lat), z którego pamiętam niewiele: dwóch kolesi poszło do salonu masażu. Siedzą i czekają. Jeden z nich zamiast fajnej dziewczyny uzyskuje pomoc masażysty, którym jest łysy gruby koleś. Coś mi się kojarzy, że chyba w tym filmie była taka scena? W sumie i tak mam zamiar w tym tygodniu obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones