PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=101752}

Godziny szczytu 3

Rush Hour 3
7,1 48 357
ocen
7,1 10 1 48357
Godziny szczytu 3
powrót do forum filmu Godziny szczytu 3

Bardzo słabiutki 4/10

ocenił(a) film na 4

Film słaby zrobiony na siłe 3 jest porażką dla swoich poprzedniczek...niepolecam blee

ocenił(a) film na 8
emm79

Sam jestes porazka czlowieku, tyle powiem. Film swietny, trzyma dalej poziom poprzednich czesci, fabula nieglupia, walki swietne, a humor powala na kolana, zwlaszcza dzieki chrisowi :) polecam

ocenił(a) film na 4
Nozix

Jeden z gorszych filmów ostatnich liku lat, zawiodłam sie strasznie. 4/10.

emm79

Popieram emm79... film naprawde kiepski... robiony na fdali popularnosci poprzednich czesci...

ocenił(a) film na 9
myk92

ja popieram nozka,3 cześć jest zajebista tak jak poprzedniczki

ocenił(a) film na 10
Robert_De_Niro

hahahahaha w wienrzkosci filmów jest tak ,ze 1 czesc najleprza a potem gorsze ale tutaj akurat to 1 była fajna 2 jeszcze leprza , bardzo fajnym film ale 3 była świetna ! super film naprawde zdecydowanie najleprza część.

Bover0

A ja myślałem, że tylko Polacy robią tak beznadziejne filmy. Oglądając Godziny Szczytu 3 nie mogłem uwierzyć, ze USA wyprodukowały takiego gniota.
Scenariusz się kupy nie trzyma, słaba gra aktorska, a akcja to jakieś zbiegi okoliczność. PORAŻKA.A najlepsza scena to jak zlecieli z wieży Eiffel'a i zrobili sobie spadochron z flagi
Cała fabuła przypominała mi normalnie polski film DUBLERZY - tak samo kiepściutki.

użytkownik usunięty
szustrik

Popieram. Ocena 4, oglądnąć można, nic rewelacyjnego.

ocenił(a) film na 8
szustrik

Hmm Donnie Darko 1/10 a Rush hour 3 dostał 4/10 ??????????

ocenił(a) film na 10
emm79

ja tutaj podlaczam sie do pozytywnych opini mysle ze poprostu nie lubicie Jeckiego Chana albo nie ogladaliscie poprzednich czesci i marudzicie film jest swietny lubie ogladac go urywkami jeszcze raz pobrechac sie z tekstow Cartera;];];]

ocenił(a) film na 10
razielospl

I to sie nazywa porządny człowiek :) (mój poprzedni post)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones