PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=101752}

Godziny szczytu 3

Rush Hour 3
7,1 48 364
oceny
7,1 10 1 48364
Godziny szczytu 3
powrót do forum filmu Godziny szczytu 3

Najlepszy tekst filmu

ocenił(a) film na 10

Według mnie najlepszym tekstem filmu był tekst Cartera pod koniec. Rozwalił wszystkich żółtków, pare gestów i....EVERYBODY WAS KUNG FU FIGHTING!!! hahha nieźle się uśmiałem...<hahaha>

Aqualeo

nom mnie też ten tekst do reszty rozbroił:P a najlepsza zagrywka jak dla mnie to w czasie pościgu jak Cartera złapali za nogę:D a poza tym ten taksówkarz też nieźle odwalał:D

ocenił(a) film na 10
Aqualeo

Jednym z moich ulubionych tekstów było jak kłócił się z tym mistrzem.You ,Me...super to było..;D Albo jak mówił to tego azjaty co mówił po francuzku:Jesteś azjatą nie poniżaj się,mów ...Hahahha

Karolaf

hehe cały film jest super:) mi sie podobała scena gdy James mówi:" Dzięki, że pokazałeś nam kanały. Zaj*bisty garnitur." Albo o tym dzieciąątku Jezus hehe... On wszystko potrafi powiedzieć śmiesznie:P

zabuuuchna

Najlepsze było przesłuchanie z zakonnicą jako tłumacz.

ocenił(a) film na 5
Aqualeo

Mnie najbardziej zgniótł tekst "Murzyni nie potrafią latać" xDD. Musiałem zatrzymać film, żeby się wyśmiać :D.

ocenił(a) film na 9
Aqualeo

EVERYBODY WAS KUNG FU FIGHTING!!! oooooo taaaaak:D:D:D:D:D to mnie rozwaliło:D ogólnie wszytkie teksty ( z garniakiem, przesłuchaniem itd...) były świetne:D i jeszcze motyw jak Tucker wywalił gały na widok BIG Chinola:PPP raaany jakie on ma oczyska:P

Aqualeo

Po świetnej części 1 i 2 obawiałam się, że zniszczą ten film złą 3 ale... zaskoczyli mnie bo 3 jest dokładnie tak samo rewelacyjna jak poprzednie części, uwielbiam Godziny Szczytu, Carter i Lee niezwyciężony duet :D moje ulubione teksty (choć pewnie wszystkich nie wymienie :P) - carter o ludziach kenji - temptations :D everybody was kung fu fighting, murzyni nie latają, jak polański powiedział do nich ze nareszcie złapali triady: LEE - we? CARTER - you didn't do shit, LEE - my butt still hurts Hahahaha , jesteś azjatą, przestań się upokarzać! :D akcja z taksówkarzem i jego żona :D jestem szpiegiem! łazęga! :D śpiewający carter i lee podczas występu Genevieve :D hasel było wiecej, już wszystkich nie pamiętam :D ogólne film 10/10

ocenił(a) film na 6
wero_nika

a tekst na samym poczatku z tymi dwoma laskami
carter:powinnas schudnac
laska:mam problem z tarczyca
carter: to przestan ja zrec hahaahhah

ocenił(a) film na 8
Helou

odnośnie tego EVERYBODY WAS KUNG FU FIGHTING!! kojarzy mi sie to z jakąś piosenką.wie ktoś może jaki ma tytuł??

ocenił(a) film na 8
blichas_3

najlepsze bylo na koncu sceny te takie 'nieudane' :D

James Carter: tyle razem przeszliśmy.. Godziny Szczytu 1, Godziny Szczytu 2 hahahah

ocenił(a) film na 7
badboyxD

Dobre jeszcze było jak na początku filmu Carter śpiewał, tańczył i kierował ruchem na skrzyżowaniu :D / Carter ma zawalisty głos xDD
Ogólnie duet Lee/Carter wymiata
Pzdr

ocenił(a) film na 7
blichas_3

Chodzi Ci może o Foo Fighters - Everybody Was Kung Fu Fighting? :)

Aqualeo

Albo jak śpiewał Hymn USA w taksówce..Do tej pory jeszcze z tego się śmieje ahahahah piskliwy ma głos xD

ocenił(a) film na 10
Aqualeo

Mmm ... Ja wgl uwielbiam Chrisa ; ] Wszystkie teksty byly cudowne. W tej czesci rozwalil mnie jednak taksowkarz ; ]

ocenił(a) film na 7
mabmouldheel

Mnie rozwalił tekst gdy Lee bił się z tamtą Chinką a Carter powiedział podczas jęków: "Pokaż jej smoka, tygrysie" xDD
Rozbił mnie ten tekst

Albo tłumaczenie zakonnicy xDDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones