PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=101752}

Godziny szczytu 3

Rush Hour 3
7,1 48 351
ocen
7,1 10 1 48351
Godziny szczytu 3
powrót do forum filmu Godziny szczytu 3

W filmie nie zagra Chris Tucker.Odrzucił rolę Jamesa Cartera.Czarnego detektywa zagra CHRIS ROCK.

użytkownik usunięty
JoaquinQ_

gorszego komika niż Chris Rock nie widziałem :/

Nie no bez przesady żeby byłzły, ale Chrisa Tuckera nie będzie?? Cholera jasna, gość nie jest zvbyt znany, ale w godzinach był zarąbisty!!!

ocenił(a) film na 7
JoaquinQ_

A z tego co ja się orientuję, to nie ma pomyłki i w rolę det. Cartera ponownie wcieli się Tucker. Przecież dobrze wiadomo, że takie było ultimatum dla Rattnera, iż w filmie ponownie musi wystapić duet Chan+Tucker. Zresztą jaki byłby sens zmieniania czegoś, co dwukrotnie przyniosło milionowe zyski. Oczwiście pojawiły się zgrzyty na linii Tucker, a wytwórnia. Wiadomo, że aktor ten znany jest głównie dzięki grze w obydwu "Godzinach szczytu" (pomijając "Piątek"). Jest to jego "szufladkowa" rola i z całą pewnością (tak jak poprzednim razem) będzie chciał na niej dobrze zarobić. Stąd też były przeszło roczne opóźnienia, w zakontraktowaniu głównych ról. Teraz jak widać wszystko jest na dobrej drodze do tego, aby wreszcie ruszyły zdjęcia.

Mnie osobiście będzie brakowało Zhang Ziyi ;)
Chciałbym, aby w trójce zagrała ponownie, wcielając się w siostrę-bliźniaczkę... i dała Carterowi porządny wycisk.

MacVas

no ja mam nadzieje ze Cartera znow zagra Tucker. on wymiata :) szkoda ze trzeba bedzie tak dlugo czekac na ten film....

ocenił(a) film na 7
MacVas

Nie należy zapominać o innych, równie świetnych filmach z jego udziałem - "Prezydencki szmal" (1995) i "KasaMowa" (1997).

JoaquinQ_

Całe szczęście dystrybutorzy i producenci potwierdzili, że w rolę Jamesa Cartera ponownie wcieli się Chris Tucker!!!!

Pozdrawiam.

JoaquinQ_

Podobno Roman Polański ma zagrać w tym filmie.

ocenił(a) film na 8
JoaquinQ_

Pocieszyłeś mnie, przecież Tucker to najlepsze w tym filmie co jest, Jack'ie jest jego uzupełnieniem i tworzą idealny duet. Dzieki za info.

Wysuszek

Dokładnie Tucker zagra wiec po co było wprowadzać w błąd

ocenił(a) film na 8
JoaquinQ_

No ludzie dajcie spokój. Ten film to już klasyk a duet Jackie- Tucker tam wymiata. Na pewno Tucker znów zagra Cartera. Uwielbiam ten film - pozdro dla fanów.

JoaquinQ_

No przecież w galerii jest Chris Tucker a nie Chris Rock! Chris Tucker musi zagrać przecież jest prześmieszny!

JoaquinQ_

Z tego co widzę to na trailerze jest Chris Tucker...skąd pomysł że miało by być inaczej??

użytkownik usunięty
Hopkn_

pewnie dlatego że ten temat powstał w styczniu 2006 ;)

www.JackieChan.pl - NOWA STRONA O JACKIE CHANIE!

ocenił(a) film na 7
legendykungfu

okej, dośc tych sporów-na trailerze jest Tucker i to on wystąpi;)
koniec, Zamykam rozprawę.

ocenił(a) film na 9
Freak_On_A_Leash

no i jakoś wystąpił Tucker i co łyso Ci????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones