PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=237715}

Gol 3

Goal! III
4,4 12 914
ocen
4,4 10 1 12914
2,0 3
oceny krytyków
Gol 3
powrót do forum filmu Gol 3

To jest kpina w jaki sposób można zniszczyć film jakim był ''goal''... ;/ przpiekna pierwsza czesc, rownie dobra druga, obie o piłkarskich emocjach, trzymajaca w napięciu atmosfera pilkarska w filmie, jak również drugoplanowe pokazanie zawodnikow od storny osobistej, przedstawione w interesujący sposób. byłem ogromnym fanem gola. Ale 3 czesc to porazka, KATASTROFA POD WZGLEDEM ANIMACJI, ZDJEC, GRY AKTORSKIEJ I KONTUNUACJI POPRZEDNICH CZESCI FILMU........
ta czesc to kpina... wielkie nadzieje, wyczekiwania i emocje zwiazene z ta czescia zostały zdruzgocone i zaprzepaszczone....
mam wielki zal do rezyserow i tworcow, ze cos takiego puścili do kin... zhańbili film "GOAL"
a jeszcze bardziej mnie zastanawia jak Becker, którego tak lubiłem i szanowałem mogl się ponizyc do takiego stopnia... zagrl w takim gniocie, przecież jakbym dostal sam sceniariusz od reżysera to bym mu się zasmial w twarz gdyby mi pokazal cos takiego po porzednich fenomenalnych czesiach tego filmu...
p.s.
już nie wspomnę jak zespoly realu i newcastle zblaznily się wystepujac w tym filmie i dając temu filmowi prawa autorskie do pokazywania swoich logo...
oba kluby swietnie wypadly w 2czesci a w 1 części newcastle było super przedstawiona druzyna :) tak w 3 części te zespoly po prostu się zblaznily i skompomitowaly...
dalem tylko i wyłącznie 2 z tego powodu, ze jest to kontynuacja gola jakakoliwek by nie była... a była najgorsza z możliwych (zero elementow futbolu... do jakiego nas przyzwyczaily poprzednie czesic, tylko co chwile jakiś zalosny filmowy obyczajowy gniot...)
jakbym z przypadku w TV zobaczyl ta czesc jako pierwsza to NIGDY W ZYCIU NIE OBEJRZALBYM 1 i 2 części... i to prezentuje ocene tego filmu. ja ciagle ubolewam jak można było zaprzepascic tak swietne poprzednie 2 filmy tej części... ;/

wolter03

Do tej części podchodziłem 3 razy, ostatni raz w 2013 roku. Co pamiętam - scenę śmierci /pogrzebu któregoś z kolegów Santiago? Ale kto to był? Harris z poprzednich 2 części? Od tyłu lat wciąż mnie to zastanawia. Tak jak przedmówcy opisali - to nie był ten sam film co poprzednie 2 części

ocenił(a) film na 3
xrafxx

Nie, Harris nie umarł. To był Charlie Braithwaite, grany przez Leo Gregory'ego. O Harrisie w tym gniocie nie ma nawet wzmianki, tak jak o Mercedes (babci Muneza), Enrique, mamie Muneza, dziecku Santiago i 3/4 postaci z poprzednich części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones