PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=237715}

Gol 3

Goal! III
4,4 12 917
ocen
4,4 10 1 12917
2,0 3
oceny krytyków
Gol 3
powrót do forum filmu Gol 3

Mogłem jakiś mecz obejrzeć...

ocenił(a) film na 1
Polishswan

Kurcze, ale żeby tak zwieńczyć trylogię? No bez jaj, przecież to dno i zero czegokolwiek do zapamiętania.. Jedynie irlandzkie akcenty kilku gości udało się zapamiętać. :E

ocenił(a) film na 5
IamFancy

ostatnia część nie powinna być o mistrzostwach świata w 2006 roku, gdyż fabuła kupy się nie trzyma do poprzednich części. Jak pamiętamy druga część kończy się finałem LM roku 2006 zaraz po tym mistrzostwa w Niemczech to po jaką ch****ę w trzeciej części wprowadzają nowe postacie a na dodatek tego Santiago zmienia klub angielski po jednym roku gry w Realu gdzie wschodzącą gwiazdą był. A i jeszcze w czasie filmu Santiago mówił, że też był związany z kimś ale to przeszłość i że mu nie wyszło. To oznacza, że dawniej w przeszłości. Może to być rok albo dwa a może pięć lat. To się totalnie kupy nie trzyma. Ta część jest totalnie skopana gdyż nie została zachowana kontinuum czasowe.

ocenił(a) film na 1
pawel_murdock

3 część w ogóle nie pasuje. Te braki i niejasności tylko potwierdzają tezę, że to nie jest z tej trylogii. ;)

ocenił(a) film na 1
Polishswan

gratuluję, że wytrzymałeś do końca bo ja nie podołałem...

ocenił(a) film na 3
Pedro777

co to ma być aż brak słów ;/ Santiago bohater filmu a w 3 części zrobili z jego roli epizod ;/ niech ja dorwę tylko tego kretyna co nagrywał ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones