PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657335}
7,4 994
oceny
7,4 10 1 994
Goliyon Ki Raasleela Ram Leela
powrót do forum filmu Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela

cudo!

ocenił(a) film na 10

porywający, zachwycający i na pewno o niebo lepszy od amerykańskiego odpowiednika Romeo i Julia ;) stroje, sceneria, chemia między głównymi bohaterami.. czego chcieć wiecej, 10/10
Ranveer w tym filmie jest nieziemsko seksowny, jestem wielką fanką kina Bollywood i jest to jeden z nielicznym filmow które oglądałam kilkakrotnie, miodzio!

ocenił(a) film na 3
neela96

Chyba obejrzałam inny film...

ocenił(a) film na 10
GloriaFromMadagascar

możliwe ;) albo po prostu bolly to nie Twoj klimat

ocenił(a) film na 3
neela96

Tak się składa że od 11 lat bollywood to mój klimat. Niestety ten film nijak nie wpisuje się w moją estetykę pojmowania bollywoodu - daleko mu do takich arcydzieł jak Fanaa, Żona dla Zuchwałych, Czasem słońce czasem deszcz, Devdas, Veer-Zaara. Dla mnie filmy tego typu są wyznacznikiem. Nomen omen jeśli chodzi o motyw zakazanej miłości to właśnie w Veer Zara było to cudownie pokazane.

ocenił(a) film na 10
GloriaFromMadagascar

kwestia gustu, nie musisz porównywać tego do innych filmów, ja bollywood oglądam dlużej niż Ty więc też wiem co nieco a filmy jak już mowilam to kwestia gustu i ta odsłona ''romeo i julii'' podoba mi sie zdecydowanie bardziej niż ta amerykańska, poza tym uwielbiam deepikę jak i ranveera dla mnie to świetny duet i uważam że film jest dobry.. nie tak dobry jak devdas czy veer zaara ( tu sie zgodzę ) ale jednak lubie do niego wracać ;) i

ocenił(a) film na 1
GloriaFromMadagascar

zgadzam się, jak kocham bollywood, to to soś to jakieś nieporozumienie, i żeby jeszcze bezczelnie nawiązywać do Romea i Julii... Szekspir się w grobie przewraca...

ocenił(a) film na 7
shannella

A dlaczego nie można nawiązywać do Szekspira? Poważnie pytam.
„Omkara” to nawiązanie do Otella. A czy muszę przypominać bollywoodzką wersję „Dumy i uprzedzenia”?
Co jest złego w inspirowaniu się klasyką?

ocenił(a) film na 7
shannella

jeszcze dodam kolejny przykład: „Tron we krwi”, który jest inspirowany Makbetem.
Nie twierdzę, że ten film bolly jest na tym samym poziomie. Chcę jedynie pokazać, że takie inspiracje już się zdarzały i dawały ciekawe efekty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones