PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477853}

Gomorrah

Gomorra
6,4 20 051
ocen
6,4 10 1 20051
6,4 12
ocen krytyków
Gomorra
powrót do forum filmu Gomorra

Czy ktoś mi powie o co chodzi w tym filmie bo przerwałem po 20 minutach. Łażą jakieś smarkacze, kamera podążająca nie wiadomo kto jest kim, żadnych sesnsownych dialogów, ktoś zbiera kase nie wiadomo za co... wynudziłem się więc wyłaczyłem

ocenił(a) film na 8
peryhellium

Troll.

skalp_el

Nie troll, tylko zwykły debil. Pełno ich wszędzie.

użytkownik usunięty
peryhellium

Film jest adaptacją książki. W niektórych scenach widać, że reżyser dosłownie odwzorował niektóre elementy. Prawdopodobnie po to, by po film sięgnął ktoś, kto książkę przeczytał. Np. dziadek na początku filmu, który otrzymał odszkodowanie za to, że jego żona siedzi w więzieniu, to było odszkodowanie od kamorry, które otrzymują partnerzy kamorystów, którzy siedzą w pace. Samo to zostało szczegółowo opisane w książce. Żeby zrozumieć w pełni, co się dzieje w filmie polecam przeczytać. Epizody z Pasquale z filmu też są opowiedziane w utworze Saviano. Produkcja chińsko-włoska ubrań we Włoszech, wojna kamorry z "secesjonistami" - to wszystko jest opisane bardzo szczegółowo na papierze. Jeśli chcesz zrozumieć ten film na sto procent, to przeczytaj.

ocenił(a) film na 8
peryhellium

No i dobrze, że wyłączyłeś widocznie nie dla Ciebie.

ocenił(a) film na 4
peryhellium

Jeśli nie podoba Ci się film i dasz temu wyraz, od razu w opinii jego wielbicieli jesteś debil. Takie to rozumowanie "internetowych intelektualistów".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones