PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98572}
7,4 66 844
oceny
7,4 10 1 66844
7,0 24
oceny krytyków
Good Bye Lenin
powrót do forum filmu Good Bye Lenin!

Achhhhhh, film przepiekny :) Mimo ze co chwile slysze ten szkopski jezyk, to ani troche mi on tam nie przeszkadza. Muzyka niczym z Amelii :P, wspaniale zdjecia i fantastycznie opowiedziana historia :) Po prostu znakomite kino europejskie, ktore naprawde warto zoabczyc. Kolejny dowód na to ze Niemcy potrafia robic bardzo dobre filmy. I to powinno dac naszym filmowcom do myslenia, dlaczego nie moglibysmy stworzyc filmu podobnego ? Przeciez jest o czym mowic, tylko czy komus w tym kraju cos sie chce...

użytkownik usunięty
Durden

amelia
tak, nie dośc że muzyka przypomina ameliową,to naet pojawił się tak kawełek żywcem wziety z Amelli-kiedy jada z matką trababantem-utór nr 4 na płytce:))

użytkownik usunięty
Durden

amelia
Ktores z was (przepraszam, ze nie pamiętam kto) wspomnial, ze muzyka w filmie byla jak z Amelii. Co więcej jeden temat byl wprost sciagniety i to mnie troche zdraznilo. Ale to bylo w zasadzie jedyne co w tym filmie nie gralo. (no moze z wyjatkiem wielkiej milosci mojego chlopaka do filmowej Lary!!!! A niech go! Brakuje tylko zeby sobie jej plakacik zamiescil nad lozkiem, he,he...)

użytkownik usunięty

Amelia
Muzyka jest podobna ( niektóre fragmenty takie same jak w filmie "Amelia" ) gdyż kompozytor w rzeczywistości też jest ten sam. Yann Tiersen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones