PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6027}

Gorąca linia

Hanging Up
6,1 2 539
ocen
6,1 10 1 2539
Gorąca linia
powrót do forum filmu Gorąca linia

Wspaniała Meg Ryan

ocenił(a) film na 9

Film nie jest czymś wybitnym, ale ogląda się go bardzo sympatycznie, Meg Ryan wygląda doskonale, a gra poprostu genialnie jak zwykle :)
Bardzo podobał mi się motyw śmierci Ojca, oryginalny i taki napawający optymizmem, lecz nie przebije śmierci z filmu "Pukając do nieba bram". Piękna spontaniczność Eve jest wręcz urzekająca - mnie najbardziej się podobał motyw z przywitaniem się z automatem do kawy wtedy kiedy go objęła ;-n

użytkownik usunięty
Axel_3

Lubie Meg, ale zmeczylam sie ogladajac ten film. Pani Ryan tutaj to jeden wielki haos, nic ciekawego, nie wiedzialam o co jej chodzi.

ocenił(a) film na 4

Tak, ona jest w tym filmie niemożliwa do oglądania. Gra postać tak chaotycznej i klasycznie głupiej kalifornijskiej Amerykanki z telefonem przyrośniętym do dłoni, ze oglądanie jej jest zwyczajnie męczące.

ocenił(a) film na 10
Axel_3

I ten tekst "jak byłyśmy małe i było halloween to przebrałam sie za marchewke to i tak mnie ze sobą nie zabrałyście!! tez należe do rodziny!! i też chce sie kłócić!!" niby tekst śmieszny....ale jaki prawdziwy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones