PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659237}

Gorący towar

The Heat
6,5 57 613
ocen
6,5 10 1 57613
6,3 10
ocen krytyków
Gorący towar
powrót do forum filmu Gorący towar

gniot

ocenił(a) film na 3

Niestety obejrzałem cały film i zdziwienie mi pozostało nawet na drugi dzień w stosunku do siebie ze nie wyłączyłem tego filmu po 5 minutach. Strata czasu, beznadzieja, głupkowate kino amerykańskie w bardzo kiepskim wydaniu.

araggon

Ja obejrzałam 70% i miałam taką samą refleksję. Humor dla widza o niewymagającym guście.

ocenił(a) film na 7
jadziolek

Tak psioczycie polaczki na lewo i prawo to może mi podajcie te komedie dla ludzi o wymagającym guście ??? Pewnie takie coś tu nie istnieje.

Movie_Crash_Man

Family Guy - wiem, że serial, ale świetny przykład równocześnie. Po prostu Sandra Bullock gra w kiepskich komediach z gminnym poczuciem humoru.

ocenił(a) film na 7
jadziolek

TO NIE JEST film tylko kreskówka. Chodziło o film z aktorami. Przerobione na film z aktorami było by głupsze od komedii z tematu.

Movie_Crash_Man

Chyba serial animowany, gwoli ścisłości. I co z tego? Rozmawiamy o jakości humoru, a nie odzwierciedleniu rzeczywistości (nota bene w tej kwestii filmy z Sandrą Bullock również ssą :)).

ocenił(a) film na 7
jadziolek

Akurat kreskówka dla dzieciaków a komedia z dorosłymi ludźmi to dwie różne rzeczy. Jasne, że dzieci będą wolały kreskówki...Nie ma o czym dyskutować nawet.

Movie_Crash_Man

"Kreskówka dla dzieciaków" :D Dobry z ciebie ignorant.

ocenił(a) film na 7
jadziolek

Dobre z ciebie dziecko.

ocenił(a) film na 7
jadziolek

Czyli filmów nie podasz, ale same bajeczki co ma ukazać wyższość "gustu" dzieci nad prawdziwymi filmowymi komediami. Przeżarł wam mózg internet dzieciaki.

Movie_Crash_Man

A ty nie masz co robić, że dobijasz się o komentarz? Myślałam, że skończyliśmy ta jałową dyskusję, dałam ci nawet ostatnie słowo powiedzieć :) Ale dobra, jak ma ci ból anusa zelżeć od tych tytułów, to proszę:
- Forrest Gump
- American Beauty
- Billy Elliot
- Amelia
I nie będę tłumaczyć, że Family Guy to produkcja dla dorosłych. Żyj sobie w swoim fałszywym wyobrażeniu. I don't give a f*ck.

ocenił(a) film na 7
jadziolek

Nie tłumacz w końcu bohater tej bajki jest srającym w pieluchy bękartem. Dla kogo takie coś może być jeśli nie dla bachorów.

OK dzięki. To są filmy umoralniające, pocieszające nie rozśmieszające - Forrest ma pocieszyć idiotów, American ma pocieszyć facetów w średnim wieku, Amelia samotne zawstydzone życiem kobiety, a Billy Elliot - nie oglądałem ale zapewne w ten deseń . Dobra niech ci będzie, że te filmy są w pewien sposób "lepsze" od wymienionego, ale zdecydowanie nie są śmieszniejsze jako komedie ich wartość umoralniająca silnie rujnuje swobodę twórczą co zabija możliwość powstania realnie zwariowanie śmiesznej komediii. Okej wracaj oglądać swoja bajke o dziecku srającym w pieluchy, ale widzę jedno durnota w kreskówkowym wydaniu wydaje się dzieciom mądrzejsza nawet jeśli wymienione filmy mające być lepszymi komediami nie mają związku i stylu z tym co prezentuje kreskówka, która głupotą przebija większość czasu zaprezentowany w temacie film. Logiki nie znalazłem. Ruszam dalej walczyć z trollami. Pozdrows

Movie_Crash_Man

Fakt, te filmy nie reprezentują czystego gatunku zwanego "komedią", są komedią i dramatem w jednym, ale prawda jest taka, że mainstreamowe "typowe" komedie po prostu mnie nie śmieszą. A do humoru w FG to akurat trzeba dorosnąć i najlepiej oglądać w ang wersji językowej, bo polski lektor potrafi spier*olić nawet najlepszą produkcję. I rozczaruję cię na koniec, jestem rocznikiem 89' :)

ocenił(a) film na 7
jadziolek

A w teletubbies też jest bobasek słonko głowny bohater.

Movie_Crash_Man

Człowieku, co ty się tak czepiłeś tego bobaska? Stewie to najbardziej zdegenerowana moralnie postać tego serialu, a clue całej komedii są dialogi między nim i psem. Jak tego nie zrozumiałeś dotąd, to już nie zrozumiesz. And also: żeby mówić do per "słonko", to trzeba sobie zasłużyć.

ocenił(a) film na 7
jadziolek

Ja mało bajek oglądam. Musze to zmienić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones