PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729948}

Gorączka lodu

Frozen Fever
6,6 21 368
ocen
6,6 10 1 21368
5,7 3
oceny krytyków
Gorączka lodu
powrót do forum filmu Gorączka lodu

Dobry, ale...

ocenił(a) film na 7

Szczerze mówiąc, spodziewałam się po tej krótkometrażówce o wiele więcej. Od dawna o niej mówili, zachwalali, promowali. No i nastawiłam się na rewelację, jak w filmie pełnometrażowym. A filmik był po prostu dobry. Nic nadzwyczajnego. Miło było zobaczyć znowu tych bohaterów, ale nic poza tym.

ocenił(a) film na 9
Amadzia

I po co trolujesz? Nie było jeszcze premiery więc co oglądałaś? Wielkie G

ocenił(a) film na 7
battless

A wiesz, że istnieje coś takiego jak pokazy przedpremierowe? Wczoraj taki odbył się w Galerii Mokotów w Warszawie. Mam Ci streścić całą krótkometrażówkę, żebyś uwierzył? W sumie nie ma nawet za bardzo co streszczać.

ocenił(a) film na 6
Amadzia

mozesz ciutke opisac xd

ocenił(a) film na 7
kabaretyk

Ok :P SPOILER:

Elsa, Kristoff i Olaf przygotowują urodziny dla Anny. Mamy scenę z Olafem dobierającym się do tortu. A potem Elsa idzie obudzić Annę i zostawia resztę przygotowań Kristoffowi, który jest ciamajdowaty i od razu na początku prawie wywraca tort. Najfajniejsze w tym filmiku jest pokazanie Elsy od innej strony - taka po prostu, starsza siostra, zwariowana, radosna :) budzi Annę i każe jej podążać za sznurkiem, który rozciągnęła po całym zamku (na "trasie" sznurka znajdują się różne rzeczy dla Anny, ale nie ma sensu opisywać, bo to streszczenie prawie całego filmiku by było :P) - i to jest ten moment, gdy zaczynają śpiewać piosenke, która niestety jest średnia, żadna rewelacja. W międzyczasie zauważamy, że Elsa jest przeziębiona. A gdy kicha, to pojawiają się małe bałwanki, które narobią trochę problemów ;)

ocenił(a) film na 7
Amadzia

Ale przewidziałam z tymi bałwankami xD Kurcze, szkoda tylko że trwa ok. 7 minut :/ Żeby chociaż 10-15 było...

ocenił(a) film na 7
kabaretyk

Ok :P SPOILER:

Elsa, Kristoff i Olaf przygotowują urodziny dla Anny. Mamy scenę z Olafem dobierającym się do tortu. A potem Elsa idzie obudzić Annę i zostawia resztę przygotowań Kristoffowi, który jest ciamajdowaty i od razu na początku prawie wywraca tort. Najfajniejsze w tym filmiku jest pokazanie Elsy od innej strony - taka po prostu, starsza siostra, zwariowana, radosna :) budzi Annę i każe jej podążać za sznurkiem, który rozciągnęła po całym zamku (na "trasie" sznurka znajdują się różne rzeczy dla Anny, ale nie ma sensu opisywać, bo to streszczenie prawie całego filmiku by było :P) - i to jest ten moment, gdy zaczynają śpiewać piosenke, która niestety jest średnia, żadna rewelacja. W międzyczasie zauważamy, że Elsa jest przeziębiona. A gdy kicha, to pojawiają się małe bałwanki, które narobią trochę problemów ;)

ocenił(a) film na 6
Amadzia

a akcja szybko mija czy tak w miare xD matko ale spojlery xD

ocenił(a) film na 7
kabaretyk

Czy ja wiem, czy takie spoilery - w którymś temacie tutaj było to już w większości opisane :) Akcja mija bardzo szybko, bo ten film to ledwie 6-7 minut. Połowa czasu to sama piosenka.

ocenił(a) film na 6
Amadzia

szkoda :/ wielka szkoda. Czekam na ten ,,film,, od września a tu takie coś ,żeby to były chociaż 10 min. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones