PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660}

Gorączka

Heat
8,1 169 019
ocen
8,1 10 1 169019
8,4 34
oceny krytyków
Gorączka
powrót do forum filmu Gorączka

Dobra akcja,...

ocenił(a) film na 9

...dobra obsada. Film naprawdę trzyma klasę i to zarówno pod względem fabuły jak i gry aktorskiej.

ocenił(a) film na 10
MrDragoon

Jak dla mnie jeden z ponadczasowych filmów.... Ma po prostu wszystko. I nawet reklamy na polshicie nie straszne.
Gra aktorska, akcja, fabuła ideał kina akcji.

ocenił(a) film na 8
MrDragoon

kur*** obejrzałbym do końca, ale na tym je***ym polsacie dają reklamy długie jak wuj! Idę spać zły...

ocenił(a) film na 9
MrDragoon

Film po prostu miażdżący .Jak dla mnie najlepszy film tego gatunku.Gra aktorska De Niro i Ala po prostu nie do opisania .Takich filmów już się nie robi a szkoda!!!

ocenił(a) film na 10
MrDragoon

Za każdym razem gdy go oglądam wydaje mi się lepszy. Oprócz dynamicznych i realistycznych scen akcji (jak np: brawurowa strzelanina w dzielnicy biurowej L.A.) bardzo dużo czasu poświęcone jest w filmie na przedstawienie głównych postaci i wyjaśnienie ich motywów działania. Uważam, że to właśnie "tło" tego filmu buduje napięcie w największym stopniu. Postacie są wyraziste i genialnie wymyślone, Mann pokazał, że wie jak wygląda warsztat pracy zarówno jasnej i ciemnej strony mocy. Całości dopełnia rewelacyjna muzyka i dużo panującej w filmie ciszy. Jak się "wsłuchać" to naprawdę - w Gorączce jest mnóstwo ciszy! ;)
No i Val Kilmer - dziś trochę zapomniany ale to była jedna z lepszych jego ról...

ocenił(a) film na 10
michalzieba

Właśnie tak powinien wyglądać film sensacyjny!
a co do reklam, to cieszę się, że pierwszy raz oglądałem "Gorączkę" bez nich (i bez lektora również), z tą ostatnią reklamą to już przesadzili...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones