PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660}

Gorączka

Heat
8,1 169 075
ocen
8,1 10 1 169075
8,4 34
oceny krytyków
Gorączka
powrót do forum filmu Gorączka
ocenił(a) film na 9

Nauczże się czegoś nowego, gimbo.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

ocenił(a) film na 10
gejwron

Odkopuję trupa. Brak kultowych cytatów? A ten o nie przywiązywaniu się do niczego, czego nie porzucisz w 30 sekund w razie wpadki?

ocenił(a) film na 9
LeoMessi86

Popieram chociaż szkoda, że De Niro zginął...

ocenił(a) film na 10
Miss_kiss

nom :(

ocenił(a) film na 9
Miss_kiss

W założeniu chyba było ,że ktoś tam musi zginąć. Tam happy end nie wchodził w grę .W zależności od nastroju w jakim oglądałem ten film raz mi było łatwiej zaakceptować końcówkę a raz trudniej .I może o to chodziło.Nie mogliby przeżyć obaj ,bo oczyma wyobraźni widzę już grzmoty jak to cukierkowate zakończenie zepsuło film. Pozdrawiam. A film swoją drogą KLASA.

ocenił(a) film na 10
Miss_kiss

Za pierwszym razem mnie to strasznie wkurzyło. Później już mniej, ale i tak twórcy mogli pozwolić mu spieprzyć ;).

ocenił(a) film na 9
LeoMessi86

Mogli! Kurcze, tak się wszystko dobrze układało, gdyby nie ten zdrajca cholera.... teraz oglądam zawsze do momentu przed ostateczną rozgrywką:)

użytkownik usunięty
LeoMessi86

a ja bym wolał inne zakończenie, ze to neil zabija vincenta, mówi: "mówiłem, że tam nie wrócę", trzyma za rękę konającego vincenta i odchodzi

LeoMessi86

Masz absolutną rację ! !

użytkownik usunięty
Radiw84

Film ma 1 podstawową wadę Maczeta ich nie pocisnął i zapomniał że jest nieśmiertelny.

Jeszcze tylko wytłumacz kim jest osławiony "Maczeta" i będzie gicior.

użytkownik usunięty
Radiw84

Już ci tłumaczę oto link http://www.filmweb.pl/film/Maczeta-2010-420755

ocenił(a) film na 10
LeoMessi86

Dokładnie, 10/10. Wzór kina sensacyjnego. Brak wad.

shogun44

Hmmm no tak tak, to właśnie ten film i Scarface mogę oglądać, bez znudzenia, bez końca;-)

użytkownik usunięty
LeoMessi86

Podbijam. Genialny film, jeden z moich ulubionych, do którego najchętniej wracam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones