PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31258}
7,0 18 956
ocen
7,0 10 1 18956
7,9 16
ocen krytyków
Gosford Park
powrót do forum filmu Gosford Park

Świetny film, aczkolwiek stanowi pewne wyzwanie intelektualne, jeśli chce się nadążać za dialogami ;) Ja musiałem zrobić sobie przerwę w połowie, bo zaczynała mi się przegrzewać głowa od łączenia relacji między bohaterami. Zresztą, to było najlepsze w tym filmie, różne osobowości, akcja dziejąca się na kilku poziomach. Tylko kto w końcu był trucicielem?

ocenił(a) film na 5
zombiecamel

W końcu sam nie zrozumiałem, kto był tym trucicielem. Trudno się było połapać momentami.

zombiecamel

Pani Wilson go otruła.

ocenił(a) film na 9
zombiecamel

Wyraznie na koncu bylo wyjasnione, kto byl morderca, a wlasciwie bylo niejako dwoje mordercow i i motywy ich czynu...

ocenił(a) film na 8
zombiecamel

No logiczne że Helen Mirren ;)

ocenił(a) film na 8
Lukasz_Dawd

A kto dzgnal? Owen?

ocenił(a) film na 10
zombiecamel

I chwała ci za to, że wytrwałeś. Dla mnie osobiście to jeden z najlepszych filmów, jakie byłem uprzejmy zobaczyć - a widziałem ich z kilkanaście tysięcy. Wszystko: reżyseria, scenariusz, aktorzy, muzyka ... , smaczki w podtekstach dialogów ... Dla mnie, prywatnie, to jest MAJSTERSZTYK - we wszelkich znaczeniach tego słowa.

ocenił(a) film na 8
zombiecamel

Odpuściłam w pewnym momencie i skupiłam się jedynie na ogólnym klimacie, traktując historię kryminalną, jako tło. W sumie, chyba najważniejsze jest w filmie ukazanie nam skostnialego, obludnego i odstreczajacego świata arystokracji.

ocenił(a) film na 10
zombiecamel

I to kocham u Altmana: oglądasz film drugi i trzeci raz, i za każdym razem odkrywasz nowe rzeczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones