PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95938}
6,7 109 194
oceny
6,7 10 1 109194
4,7 9
ocen krytyków
Gothika
powrót do forum filmu Gothika

Film średni. Na plus można tu wymienić grę aktorską i całkiem straszną otoczkę. Jednak wiele faktów było sprzecznych z logiką. Nie wiem czy już ktoś poruszał ten temat, ale
dlaczego strażnik pomógł uciec kobiecie posądzonej o brutalne zamordowanie męża? Nie było najmniejszych sygnałów by ktokolwiek z personelu brał serio jej wersję o
niewinności. To było niepotrzebne. No i zachowanie ducha też było ździebko pozbawione sensu. Skoro zależało jej na wyjawieniu prawdy, to dlaczego krzywdziła bohaterkę?
Najpierw jej daje sygnał "you are not alone" a zaraz miota nią po celi ;] Końcowa ocena to takie 4/10, raczej nie będę do niego wracać.

ocenił(a) film na 6
lycoris

Myślę jednak, że to "miotanie" nią miało akurat satysfakcjonujący finał - bohaterka w ten sposób mogła uciec z celi ;)

Meloren

Miało czy też nie, zauważ że wcześniej też ją uwolniła, kulturalnie otwierając drzwi do celi :)

ocenił(a) film na 6
lycoris

Reżyser pewnie nie chciał by było nudno, użył więc innego sposobu na uwolnienie z celi :p

Meloren

Masz rację. Ale są reżyserzy, które robią ciekawe filmy, bez scen, które nie trzymają się kupy ;)

ocenił(a) film na 6
lycoris

Pewnie, że tak. Ale co tu dużo mówić, są to filmy z wyższej półki - wyższej niż ten, o którym mowa ;]

lycoris

mnie na przyklad zastanawia dlaczego obie bohaterki na koniec filmu po roku od zdarzeń były na wolości????? przeciez obie tak na prawde popelnily przestepstwo

ocenił(a) film na 7
TrafionaPanna

otóż to, ten wątek całkowicie pominęli :/

ocenił(a) film na 6
lycoris

Próby racjonalnego wyjaśnienia zachowania duchów są bez sensu. Natomiast strażnik mógł ją wypuścić dlatego że ...np podkochiwał się w pani doktor od lat ( wiem to naciągane ale nie można wykluczyć różnych kontrowersyjnych nawet ludzkich zachowań i ich motywów ).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones