PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787951}
6,6 37 366
ocen
6,6 10 1 37366
6,2 23
oceny krytyków
Gotowi na wszystko. Exterminator
powrót do forum filmu Gotowi na wszystko. Exterminator

Naprawdę dawno się tak nie uśmiałem. Może mam zrypane poczucie humoru, ale w tym filmie nawet najbardziej krindżowe sceny wpasowują się w konwencję tej konkretnej komedii. Rogucki zagrał zajebiście, Domagała, bardzo naturalnie i wyszło super, pozostali aktorzy też zaliczyli dobre kreacje. Kupiłem każdego.


Uwaga może być SPOLER!!!!!!!!!!!!!!!!!


Wiem, że niektórzy mogą się pruć o scenę z kolejką do rozdawania leków w psychiatryku, nazwaną komunią, albo o głupie żarty z multipli, albo tekst wypowiedziany robotycznym stylem "ich bin ein inseminator" ale jako całość wypada to, oczywiście według mojego subiektywnego odczucia, naprawdę bardzo dobrze.

Szczerze polecam tym, którzy lubią lekko absurdalny humor.

ocenił(a) film na 8
WszystkieNickiSaZajete

Ja oglądałem jakiś czas temu, też mi się podobał i dzisiaj chciałem obejrzeć po raz kolejny, z Internetu. Jedyny sposób, jakim się udało znaleźć to na jakiejś słowackiej stronie. Ale trzeba się było zarejestrować. Nie znam słowackiego, ale od czego Google Tłumacz? Po jakimś czasie udało mi się, włączyłem, nałożyłem słuchawki i film faktycznie leci, 720p,.. ale ze słowackim dubbingiem:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones