PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618039}

Gotti

5,2 3 499
ocen
5,2 10 1 3499
2,4 5
ocen krytyków
Gotti
powrót do forum filmu Gotti

świetnie dobrana, pozostaje tylko pytanie jak to przedstawia :) Mam nadzieje, że tego nie
spieprza bo Pacino, Pesci i Travolta to może być naprawdę dobre gangsterskie kino! :)

taaaak, tylko nie wiem po co tam Lindsay Lohan..

użytkownik usunięty
Maddie__

Moze sie wykaze :P Pozostaje tylko czekac i wtedy ocenic :)

użytkownik usunięty

Ja czekam najbardziej na Pacino. Pozostali (poza Lohan też ok, ale trzeba jej dać szansę).

Pesci i Pacino to klasa sama w sobie - ikony kina gangsterskiego, myślę że niczym nas nie zaskoczą ale też nie zejdą poniżej swojego (wysokiego) poziomu. Do tego Chazz Palminteri - który zagrał świetnie w Prawie Bronxu, nieobliczalny Travolta, młody gniewny Ben Foster (nie do pobicia w 3:10 do Yumy!)... Oby ten film powstał bo zapowiada się uczta.

ocenił(a) film na 5

Gdzie w obsadzie jest Pesci ?

Travolta świetną obsadą? Nie mam nic do niego, lekkie komedie z jego udziałem mogę oglądać, ale tutaj zdecydowanie Johnem Gottim powinien być Armand Assante.

ocenił(a) film na 3
mar_vu

armand assante grał już gottiego, i 50 innych bossów

barnz

Wiem, i bardzo dobrze to robi, a według mnie nawet jest podobny z wyglądu do Gottiego. Widziałem już kilku "Gottich" i Armand był najlepszy w roli zarówno Gottiego, jak i ogólnie mafiosów.

ocenił(a) film na 3
mar_vu

Osobiście uważam że Tom Sizemore, był najlepszym Gottim w Witness in the mob, jak na razie...

ocenił(a) film na 3
barnz

przy okazji polecam, myslałem że Gotti jest dobry, dopóki nie zobaczyłem tego:
http://www.filmweb.pl/film/Przeciwko+mafii-1998-11742

ocenił(a) film na 4
barnz

dookładnie, a fizycznie tez najbardziej podobny do Gottiego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones