PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5776}

Gra śmierci

Game of Death
6,8 3 351
ocen
6,8 10 1 3351
Gra śmierci
powrót do forum filmu Gra śmierci

Czy Bruce wiedząc, że umrze chciał nakręcić film o sobie? Cz yetn film jest po części odpowiedzia na nie do końca wyjaśnione do dzisiaj okoliczności śmierci Smoka?
Jedna ze scen filmu przecież dokładnie pokazuje okoliczności śmierci syna Bruca - Brandona, która ma się wydażyć prawie 20 lat później...
Mnie zaintrygował już wkomponowany w czołówke napis MASONS&CO

ocenił(a) film na 8
DJ_Topik

Coś w tym jest.

DJ_Topik

w drodze smoka tez widywalem pewne symbole... np dziwnie ulozone palce wskazujacy i najmniejszy gdy Bruce trzyma nunchucku i jak ten pedalek popychadlo szefa cos opowiada...

ocenił(a) film na 8
mahakala111

co? wytłumacz co chcesz przez to powiedzieć.

DJ_Topik

To wszystko kwestia wiary :-) Jeśli bardzo będziesz chciał to uwierzysz, że ten film wyjaśnia tajemnicę teorii względności. Każdy szczegół możesz interpretować na swój sposób. To działa tak samo jak horoskopy.

ocenił(a) film na 8
JacekSzulc

Wiara jest dla ludzi bez wiedzy. ;-) Skasuj swoje fałszywe propagandowe konto, bo od razu widać, że jesteś bot.

dzenero

Słaby masz wzrok :-)

ocenił(a) film na 8
JacekSzulc

Wolę mieć słaby wzrok niż brak wiedzy :-)

dzenero

Cóż z tego, skoro i wiedzy ci brakuje? :-)

ocenił(a) film na 8
JacekSzulc

Cmentarniacy nie mogą się wypowiadać o wiedzy, bo ich system kształtuje.

dzenero

Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem. Samo składanie literek to za mało. Albo jesteś bezrozumny, albo trollem, co wychodzi na to samo. JacekSzulc słowa nie napisał o tym czy jest wierzący, a tY go atakujesz. Zresztą tobie nic do tego czy ktoś wierzy czy nie. Jak masz wypisywać brednie to sam usuń swoje konto.

ocenił(a) film na 8
alistair80

Za dużo użył słów kluczowych. Swoja drogą jak nie jesteś w temacie, to się nie wtrącaj. Ludzie wierzący to ludzie bez rozumu i nie można ich traktować poważnie - jak to zrozumiesz, to wtedy będziesz mógł udzielać się pod moimi komentarzami.

dzenero

O panie, dzięki za łaskę. Jacek Szulc słowem nie napisał, że jest wierzący, a nawet jeśli by był, to nie twój problem. A to, że ty nie jesteś wierzący, nie oznacza, że jesteś mądrzejszy. Akurat twoje wypowiedzi świadczą o czymś innym. Jednak widzę, że i tak tego nie zrozumiesz, więc więcej nie będę się produkował, bo strata czasu. Dobranoc

ocenił(a) film na 8
alistair80

Gadasz jak wierzący. Gdyby człowiek wierzący miał rozum, to by przestał być wierzący. Moje wypowiedzi świadczą, że się na tym znam, a Ty nie widzisz różnicy, bo nie jesteś w temacie. Proste.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
alistair80

Nie potrafisz odnieść się do tego co napisałem, więc mnie obrażasz? Daj spokój, to dobre dla dzieci z przedszkola. A Ty w ogóle po co masz konto skoro nie oceniasz filmów i rozmawiać nie potrafisz? Do obrażania ludzi? Przecież to słabe zachowanie jest, może też jesteś opłacaną łachudrą bez wiedzy, bo na filmwebie jest dużo takich kont, a ludzie którzy je zakładają to nie są orłami intelektu - nie okłamujmy się. Wielce pseudoznawcy w wąskich dziedzinach, a wystarczy jedno konkretne pytanie i leżą. Nie jesteś dla mnie godnym przeciwnikiem skoro uskuteczniasz tutaj obrażanie mnie. Wyjdź!

dzenero

Obrazić to ja mogę kogoś, kto coś sobą reprezentuje. Jesteś kolejną osobą na tym forum, która uważa się za nie wiadomo kogo, kogoś kto ma prawo obrażać i krytykować innych, a sam nie umie przyjąć krytyki. Twoja odpowiedź na komentarz JackaSzulca (cytuję: "Wiara jest dla ludzi bez wiedzy. ;-) Skasuj swoje fałszywe propagandowe konto, bo od razu widać, że jesteś bot.") jasno i wyraźnie pokazuje, że kompletnie nie zrozumiałeś co powiedział, sam go zaatakowałeś. To wstyd, że muszę coś takiego tłumaczyć. Nawet moje słowa "Czyli skoro ty gadasz jak osioł to jesteś osłem? Mogę to zaakceptować." w żaden sposób nie są obraźliwe. Miały jedynie pokazać jak wygląda twoje rozumowanie w praktyce. Skoro się obraziłeś, to znaczy, że mnie także nie zrozumiałeś. Dlatego wrócę do wypowiedzi JackaSzulca, od której się to zaczęło: "To wszystko kwestia wiary :-) Jeśli bardzo będziesz chciał to uwierzysz, że ten film wyjaśnia tajemnicę teorii względności. Każdy szczegół możesz interpretować na swój sposób. To działa tak samo jak horoskopy." Te słowa w ogóle nie znaczą, że JacekSzulc się z tym zgadza, że jest wierzący, ani tym bardziej, że jest botem. Jeśli tak jego słowa odebrałeś, to gratuluję braku spostrzegawczości. Żyj nadal w przeświadczeniu, że jesteś chodzącą mądrością. Co do oceniania filmów - nie wystawiam ocen filmom, bo to jest bez sensu. Każdemu podoba się coś innego, wiele ocen i komentarzy nie zawiera w sobie niczego merytorycznego, tylko opierają się na najprostszej zasadzie - film, który komuś się podoba jest dobry, a jeśli się nie podoba, to jest zły. Dlatego sama średnia ocen nie wyraża niczego. Jeśli zależy mi na obejrzeniu jakiegoś filmu, to go oglądam i oceniam sam dla siebie czy było warto. Poza tym nie ma żadnego prawa zabraniającego zakładania konta. Jeśli moderatorom nie spodoba się moja pisanina, zawsze mogą usunąć mój komentarz czy ostatecznie zablokować mi konto. Czujesz się urażony, to mnie zgłoś. W najgorszym razie stąd wylecę. Nie popełnię samobójstwa z tego powodu.

ocenił(a) film na 8
alistair80

Obrażanie się i kogoś to działania cmentarniaka-czyt. wierzący ludzie, bez względu na to czy mają jakąś wiedzę czy nie, więc piszesz teraz głupoty. Jeszcze się w życiu nie zdarzyło, żeby cmentarniak miał poszanowanie do wiedzy. Dla cmentarniaka są inne rzeczy.
Po pierwsze to ja go nie zaatakowałem tylko sprowokowałem, bo jego konto śmierdziało mi propagandą. Ty myślisz, że nie ma tutaj fałszywych kont?
Po drugie mnie to nie interesuje czy on jest wierzący czy nie, tylko czy jest fałszywym kontem do szerzenia propagandy medialnej.
Nie czuję się urażony - to zachowanie cmentarniaka, a ja nie jestem cmentarniakiem. Po prostu jak ktoś mnie obraża na poziomie dziecka z przedszkola, to daje mi sygnał, że mam do czynienia z cmentarniakiem. Piszesz mi tu jakieś swoje emocjonalne wywody, a mnie interesują ważniejsze tematy. Skoro mnie obraziłeś - dałeś sygnał, że jesteś cmentarniakiem, a cmentarniak nie wie co to agentura i nie zna zasad działania wymyślonych ideologii dla gojów, więc szkoda czasu na tłumaczenia.

ocenił(a) film na 8
DJ_Topik

Bruca załatwiła agentura. Często się pozbywają swoich marionetek, jeśli nie chcą tańczyć jak im się zagra, wtedy następuje "motyw ofiary".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones