PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34018}

Gra Ripleya

Ripley's Game
6,6 2 855
ocen
6,6 10 1 2855
7,0 3
oceny krytyków
Gra Ripleya
powrót do forum filmu Gra Ripleya

SPOILER:
W samym juz finale filmu.......... gdy ginie Jonathan, Ripley tlumaczy jego zonie aby powiedziala, ze bylo wlamanie. Ale nie
zostawia broni. Policjanci na pewno nie zorientuja sie ze sa 3 trupy zastrzelone z dwoch
roznych broni z czego jedna zniknela i uznaja to za zwykla orbone wlasna.
Nie czytalam ksiazki, wiec moze moje pretensje sa nieuzasadnione, ale zapsulo to moje
odczucia co do filmu.

użytkownik usunięty
Tinn

nie jest pokazane ze zostawia bron, prawda ale nie jest tez pokazane ze ja chowa i zabiera ze soba a przynajmniej nie zakonotowalem takiego faktu wiec mogl rownie dobrze zostawic ja na podlodze kiedy przykucnal i napluto mu w twarz. Niestety rowniez nie czytalem ksiazki. Nie to jest jednak najwiekszym fopa logicznym tego filmu a fakt ze zostawia sie widza w przekonaniu ze oto sprawa zostala zalatwiona i ukrainski gangster tak po prostu przejdzie do porzadku dziennego nad drobnym faktem ze oto zaden z jego ludzi nie wrocil no ale przeciez przez telefon powiedzieli mu ze to nie Ci :). Mimo wszystko jednak podobal mi sie ten film za to ze nie bylo tutaj zadnego bruce'a lee co to sie go kule nie imaja tylko zwykli ludzie ktorym ciezko jest zabic czlowieka nawet duszac go i strzelajac do niego. Poza tym za co pewnie nalezy podziekowac ksiazce wreszcie ktos przedstawil temat zaburzen osobowosci w sposob zgrubsza obiektywny i powazny a nie w kiczowatym i krzywdzacym stylu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones