PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466573}

Gra dla dwojga

Duplicity
5,8 16 716
ocen
5,8 10 1 16716
5,6 5
ocen krytyków
Gra dla dwojga
powrót do forum filmu Gra dla dwojga

Okropny!

ocenił(a) film na 1

Pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się wyjść z sali w czasie wyświetlania filmu i to po 30 minutach oglądania. Próbowałem złapać jakiś ciekawszy wątek, ale ich tam po prostu nie ma. Film bardzo rozczarował. Zdecydowanie nie polecam.

ocenił(a) film na 5
everheart

No cóż. Podpisuje się pod tym wszystkim czym można się podpisać :)
Totalnie do kitu, przynajmniej wg mnie, reszta niech nim sobie robi co chce, chyba coś w naszym odbiorze jest , bo do sali weszło 8 osób ( o zgrozo) 4 wyszły w przeciągu 30 minut ,a ja i reszta jakoś razem opuściliśmy kino jakoś po 4o minutach z braku cierpliwości, a może bardziej z powodu zbyt dużej cierpliwości, należało wyjść wcześniej, ale była jakaś tam iskierka, że może film się rozkręci.
Porażka.Również nie polecam.

ocenił(a) film na 6
nezelii

Nie ma to jak oceniać film wychodząc po 0,5 godziny seansu... Brawo :/

ocenił(a) film na 5
Dwight_

Dziękuje za brawa.
Jak już pisałam w poście niżej widziałam w kinie 30 minut, bo nic z tego nie rozumiałam, wróciłam do domu, dorwałam film i obejrzałam wnikliwie, choć znowu nie do końca, ale myślę, że większość i cóż, wnioski takie same...
film, który od początku mi się nie podoba, brnę zniesmaczona oglądając dalej i 'o! jakie nie typowe zakończenie?' nie, żadne zakończenie jakie by nie było nie zrekompensowałoby całości.

ocenił(a) film na 8
everheart

Szkoda, że nie poczekaliście do końca, bo w ostatnich minutach filmu okazuje się, że nic nie było takie, jakie nam się wydawało - zdecydowanie ogromny plus za zakończenie ;]

ocenił(a) film na 5
Beci

Nie widziałam, już do niego dotarłam i widziałam do momentu jak on wyjmuje paszporty i pieniądze z tego schowka w zamrażarce, dużo mi zostało do końca? do tego momentu nic mi sie nie podobało. Po prostu nie mój styl.

ocenił(a) film na 6
nezelii

Zważywszy na to, że dopiero zakończenie ustawia cały film, to dużo straciłaś. Żeby za bardzo nie spoilerować, napiszę tylko, że końcówka odwraca o 180 stopni wszystko, co widzieliśmy, więc na pewno warto obejrzeć do końca, bo nadaje to filmowi zupełnie inny charakter. Gilroy bardzo inteligentnie zakpił sobie z widzów, z ich przyzwyczajeń i oczekiwań.
Cóż, jeśli to nie twój styl, to trudno, ale na pewno ocena bez obejrzenia do końca jest krzywdząca.

ocenił(a) film na 7
Dwight_

Na początku filmu faktycznie zacząłem nawet przysypiać, bo akcja była bardzo zagmatwana, ale końcówka za to wynagrodziła z nawiązką, więc jednak nie warto wychodzić z filmu, nie oglądając go do końca...

ocenił(a) film na 7
Dwight_

dokładnie tak! a nawet napiszę więcej: w ostatnich 20 minutach sytuacja ze 3 razy zmienia się o 180 stopni. dlatego ocenianie tego filmu bez poznania zakończenia to zbrodnia w biały dzień.

ocenił(a) film na 5
gurpegi

a więc zmotywowana Tym co piszecie o zaskakującym zakończeniu
zaseansuje to jeszcze raz :)
I ocena być może ulegnie zmienie :)

everheart

nie oglądaj takich filmów: trzeba przy nich myśleć, a to u ciebie może sie skończyć poważną chorobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones