PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128465}

Gra w różowe

Touch of Pink
6,6 480
ocen
6,6 10 1 480
Gra w różowe
powrót do forum filmu Gra w różowe

co z tego ze o homoseksualistach. daleko mi od oceniania innych, niech każdy żyje jak chce, nie gorszy mnie jak facet przytula się do faceta. to ich wybór. raczej podziwiam ich, napewno jest im ciężko w każym miejcsu, poza własnym domem. mało filmów jest na ten temat. właściwie, to pierwszy jaki widziałam. podobał mi się. dobrze sie oglądało, nie nudził, można było się uśmiechnąć (wizyta mamusi). noo trochę żałowałam, że panowie mieli sie ku sobie, a to z tego wzglądu, że całkiem fajny był przyjaciel głównego bohatera:P

Deb

heh...filmów wcale nie jest tak mało. Tylko trzeba wiedzieć, gdzie szukać. Chociaż trzeba się nieźle przekopać, zanim znajdzie się naprawdę dobry, no, i z budżetem wyższym nieco od amatorskiej etiudy, bo, co by nie mówić, często ograniczenia budżetowe odbijają się negatywnie na dopracowaniu całości.

Dalyah_2

Założę się że czekał 4 lata na Twoją odpowiedź ;]

Flaif

haha, zabawne bo ja dziś tego filmu już nie pamiętam.. aż zdziwiłam się, że wystawiłam tu jakiś komentarz.;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones