PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95308}

Gra wstępna

Ôdishon
6,4 8 394
oceny
6,4 10 1 8394
7,8 10
ocen krytyków
Gra wstępna
powrót do forum filmu Gra wstępna

w tym filmie przemocy jest malutko,trochę pod sam koniec i to w większości nie pokazanej.audition to raczej bardzo dobry, klimatyczny dramat/thriller a nie jakiś ,,chory sadystyczny'' film

Poman

Owszem ten film miał mało scen z przemocą ale jak juz były to.... . Z czystej ciekwawości pytam - jaki film jest dla ciebie brutalny?

użytkownik usunięty
michal_38

może odpowiem za pytającego jeśli mogę: za brutalny film uważam Salo or 120 days of sodomy, passoliniego oraz serię guinea pig, nie licząc najchorszego filmu wszech czasów jak dla mnie czyli 2 części August Mortum ;)

august mortum??uuu???co to?o czym?bo o takim jeszcze nie slyszalam...nie ma go na filmwebie, nie ma w ogole w internecie... a bardzo mnie to zaciekawilo...

ocenił(a) film na 9

No własnie, a co to takiego ten "August Mortum"!? Bo jak net długi i szeroki to nie znalazłem ani słowa na temat tego filmu. Nie chodzilo Ci przypakiem o "August Underground's Mordum" ?? To by nawet pasowało...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones