PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95308}

Gra wstępna

Ôdishon
6,4 8 394
oceny
6,4 10 1 8394
7,8 10
ocen krytyków
Gra wstępna
powrót do forum filmu Gra wstępna

straszna ch**nia...

ocenił(a) film na 4

przyznaje że film koszmarnie mnie zawiódł... jest to drugi film Miikego jaki miałem okazje obejżeć (pierwszym był Ichi)... prawde mówiąc spodziewałem się ciekawego filmu z rozbudowaną fabułą i interesującymi postaciami (Ichi się kłania), a co obejżalem ? g**no... cały film jest nudny, przegadany, nie dzieje sie w nim zupełnie nic, bohaterowie mało wyraziści, nieciekawi... właściwie wszystko opiera się na ostatnich 20 minutach filmu a właściwie na scenie torturowania głównego bohatera - punkt kulminacyjny... no śmiech na sali... może po prostu jestem na ten film z głupi, nie dojżałem ukrytego przesłania... jak dla mnie zakończenie jeszcze pogrąża ten film... Ichi był świetny ale to jest po prostu zwykłą przereklamowaną lipą.. tyle ode mnie, pzdr

Ant3k

a najbardziej było porąbane gdy wrócił synek i zobaczył ojca z igłami w oczach i z odciętą nogą. i co? zero emocji, nawet sie nie wystraszył :/

ocenił(a) film na 10
Ant3k

No w sumie to jest jeden z bardziej szkoujących filmów Miika także nie wiem dlaczego takie złe opinie? Przyznajmy szczerze w Ichim jest tyle przemocy że robi się ona śmieszna. Druga część filmu to prawie komedia:) Mi ten film ("Gra Wstępna") dał popalic po psychice czyli jest naprawdę dobry!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones