PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=62}

Gra

The Game
7,8 227 200
ocen
7,8 10 1 227200
7,3 35
ocen krytyków
Gra
powrót do forum filmu Gra

pokazuje to dokładnie ostatnia scena i moment podpisywania rachunku przez brata. rachunek podaje bratu dokładnie ten sam facet który na lotnisku pokazał bohaterowi,
że ma plamę na koszuli, a odchodząc powtarza kwestię z początku filmu "proszę zatrzymać długopis". muszę jeszcze trochę porozkminiać ten film.

ocenił(a) film na 10
krupy

Hmm.. nie zauważyłam tego o czym piszesz :) ale wydaje mi się że wszystko jest wyjaśnione i gra się skończyła. Nie doszukujmy się drobnostek.

ocenił(a) film na 7
karolina922

to film finchera. trzeba doszukiwać się drobnostek, które nie są drobnostkami.

krupy

Odkryliście coś nowego? :D bo mnie też ciekawi czy w zakończeniu jest jakiś ukryty sens..

ocenił(a) film na 8
krupy

też zwróciłam na to uwagę, ale potem nie wydarzyło się już nic podejrzanego. chyba, że opuszczenie przyjęcia i pojechanie na lotnisko z Christie to kontynuacja gry

ocenił(a) film na 10
aanka23

Wydaje mi się, że gra zakonczyła się własnie po skoku z wieżowca. A ta intrygująca scena z długopisem może być takim zaproszeniem do kontynuacji gry, a pojechanie z "Christine" jej rozpoczęciem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones