PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=353513}

GranatowyPrawieCzarny

Azuloscurocasinegro
7,4 12 690
ocen
7,4 10 1 12690
7,7 3
oceny krytyków
GranatowyPrawieCzarny
powrót do forum filmu GranatowyPrawieCzarny

w przystępny sposób pokazano trudny temat dotykający problemu poczucia niesprostania oczekiwaniom, tak swoim jak i otoczenia, w kilku, bardzo odmiennych sytuacjach życiowych. Bohaterowie starają sie odnaleźć samych siebie, każdy w swojej sytuacji, zdefiniować na nowo swoje cele i mimo przeszkód zmierzać do realizacji własnych marzeń. Brakuje jedynie wyraźniej zarysowanej pointy kończącej tą mimo wszystko optymistyczną historię. Obejrzeć na pewno warto!

baqteria

Witam macie może namiary na źródło z którego mógłbym sciągnąc napisy do tego filmu? Niestety Hiszpański nie jest moją mocną stroną :)

ocenił(a) film na 7
przemtis

Witam! Mam ten sam problem: brak napisów, ani po angielsku ani po polsku:/ Jeżeli koś ma jakiś namiar, proszę o kontakt. Dziękuję z góry i pozdrawiam!

Lejgolas

masz już może jakimś cudem te napisy?szukałam już chyba na wszystkie możliwe sposoby i nic:/nawet angielskich nie znalazłam:/

ewelin

Napisy są tutaj:
http://www.pf.pl/serwis/Kina--V1_YP.html?client=adword-pf&gclid=CNCAp56foosCFQvU lAod8GMQhg

pasq

może ja nie umiem szukać ale gdzie niby są te napisy??:/

ewelin

widze, że będzie trzeba jeszcze trochę poczekać na napisy :( A mam taką ochote zobaczyc ten film aj :(

przemtis

jeśli nie ma jeszcze napisów w języku angielksim to pewnie jeszze sporo czasu poczekamy. och ile ja się naczekałam na volvera! a ostanio wogóle trudno jest o naspiy, nawet po angilelsku do filmów, ktore nie są reklamowane na każdej stronie w gazecie i nie zostały wyprodukowane za krocie. przykład - Factory Girl...

ocenił(a) film na 9
baqteria

niestety pospolici przestępcy zaśmiecili ten temat..., więc nie liczę na podjęcie dyskusji, ale jakby co : myślę, że ten film nie jest optymistyczny, a wręcz dokładnie odwrotnie - przebija z niego pesymizm i to jak diabli - bohater dokonuje wyboru - zostaje dozorcą , jak jego ojciec chciał. Nie potrafi wyzwolić się z miejsca w którym się urodził. Smutne ale prawdziwe...

gluseb

a więć gluseb nazywasz nas pospolitymi przsetępcami?

ocenił(a) film na 9
pani_pasztetowa

mam ten sam problem z napisami, tygodniami szukam:/ prosze, dajcie znac jak beda:)

ocenił(a) film na 9
pani_pasztetowa

a w jaki sposób droga(i) soju pozyskałaś(eś) ten film - jeśli legalnie, to bardzo przepraszam... tak, czy siak, założony temat nie dotyczył jednak problemów językowych.

ocenił(a) film na 9
pani_pasztetowa

a w jaki sosób pozyskałaś soju ten film ? drogą legalną - to przepraszam... choć wątpie. Tak, czy siak, założony temat nie dotyczył problemów językowych...

gluseb

jednak masz prawo nazywać mnie pospolitym przestępcą i właściwie nie mam prawa się puszyć, ale racja nie o tym miała byc dyskusja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones