PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661817}

Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel
7,8 270 655
ocen
7,8 10 1 270655
7,7 45
ocen krytyków
Grand Budapest Hotel
powrót do forum filmu Grand Budapest Hotel

Bajkowe i zabawne

ocenił(a) film na 8

Sama radość widzieć znane twarze w drobnych rolach. Fajne poczucie humoru - mi pasuje. Wrażenia psuje tylko fakt, że jednak wie się że większość malowniczych scenerii powstała na komputerze. Ale już wolę takie wykorzystanie grafiki komputerowej niż tworzenie efektów dla samych efektów (patrz seria Transformers).
Ja ze swojej strony polecam.

ocenił(a) film na 10
Wojtulek

Zgadzam się - mamy w tym filmie wspaniały popis małych ról, które zagrane zostały wspaniale! Może dlatego cieszy nas plejada gwiazd? Tilda S. jest wprost genialna! Geff G. nie-typowy prawnik... Dużo wymieniać, bo trzeba by było każdego dyrektora hotelów, właściciela cukierni, gangsterów-więźniów... Małe cudeńka! Już od pierwszych minut filmu, kiedy dziewczyna odwiedza pomnik "Autora" i zawiesza klucz - wiem, że przejdę "na drugą stronę lustra" :D Bo wg mnie ten film przypomina troszkę "Alicję z Krainy Czarów" - tam wszystko jest w tempie kolorowych historyjek, raz się nam bohaterowie wyolbrzymiają, raz karleją - ale zawsze jest ciekawie. Jak w oku kamery filmowej - nie musi być wszystko serio.
Też polecam. Choć przyznaję - nie każdy lubi tego rodzaju kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones