PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242379}
5,6 82 626
ocen
5,6 10 1 82626
3,7 15
ocen krytyków
Green Lantern
powrót do forum filmu Green Lantern

7/10

ocenił(a) film na 7

Film wcale nie taki zły przyznam szczerze że on mi się bardziej podobał niż Avengers i najnowszy
Spider Man;)Film udany w swojej prostocie

ocenił(a) film na 4
Kareivis

Nie grzesz proszę

Kareivis

W końcu ktoś normalny:) Najnowszy Spider był o wiele gorszy, a Avengers nie pamiętam już o czym były i kto tam grał:D

ocenił(a) film na 3
RadoslawKamil

Wy chyba nie wiecie, że Bruce Baner jest Hulkiem...

ocenił(a) film na 3
kunmateo

Wy chyba *nawet nie wiecie, że Bruce Baner jest Hulkiem..

-------------------------------------
Tu posta edytować nie idzie? Seriously?.

Kareivis

no właśnie, ocena 5,8 nie zachęca do obejrzenia filmu, sam się przez to zastanawiałem, czy warto to nagrywać, a później czy oglądać, ale po seansie można stwierdzić, że ten kto lubi komiksowe klimaty może śmiało zasiąść przed ekranem. Jest sporo gorszych ekranizacji komiksów niż Green L.

użytkownik usunięty
tadmar8

Co nie zmienia faktu że film okazał się finansową klapą i już nie zobaczymy innych zielonych latarni w tej formie : )

nie jest z tym tak najgorzej jeśli chodzi o pieniądze - nie dość, że się zwrócił to jeszcze trochę na siebie zarobił, szału nie ma, ale te 10% są do przodu :). Ostatnio oglądałem Honor Wojownika, film w fajnej konwencji, z wartką akcją, budżet ok 45mln, a manko wyniosło 40mln :)

użytkownik usunięty
tadmar8

Żeby taki film na siebie zarobił wpływy z samego USA musiały by wynieść tyle co budżet.

Następna zielona latarnia w 2020 roku http://www.filmweb.pl/film/Green+Lantern-2020-725819 :) trochę poczekamy.

ocenił(a) film na 4
tadmar8

Podobno tylko 45-50 % kasy zarobionej wraca do studia więc chyba nie zarobił. Co nie zmienia faktu że kasa i tak sie nie liczy ( dla fanów)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones