PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242379}
5,6 82 650
ocen
5,6 10 1 82650
3,7 15
ocen krytyków
Green Lantern
powrót do forum filmu Green Lantern

Jestem po uszy zakochany w urodzie aktorki Blake Lively. i stąd moje pytanie, czy jej rola w tym
filmie jest duża czy jakiś mały epizod, bo gatunek filmu absolutnie nie w moim guście. I nie wiem czy
katować się takim filmem dla mojej Blake czy lepiej sobie odpuścić bo występuje tam tylko np. z trzy
razy :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Loki_Jotunheim

Nie ma co liczyć na widok nagich, kobiecych piersi w filmie z PG13 :\

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Loki_Jotunheim

Skąd mam wiedzieć ?
Nie widziałem jej żadnych (chyba) nagich fotek

DR16

nie zpytalem po to by ogladac jej cycki, tylko po to czy ma tam znaczaco role, i czy dla tej roli warto włączać ten film. chce napawać sie jej widokiem, a nie jej cyckami :P
więc? warto?

tomasz_ratajczak

Tego nie wiem, dawno tego filmu nie widziałem, więc niewiele z niego pamiętam

DR16

czyli w dalszym ciągu czekam aż ktoś podpowie, czy warto sie kusić i obejrzeć :P

ocenił(a) film na 1
tomasz_ratajczak

Nie nie warto bo cycków ie pokazała, wcale. Absolutnie nic.

ocenił(a) film na 1
DR16

Ale suty i cyce wielkie mieć musi.

Loki_Jotunheim

Taka rada - znajdź sobie dziewczynę, a nie fantazjuj o niej ;)

ocenił(a) film na 3
tomasz_ratajczak

Jak na film o superbohaterze to sporo w nim Blake. Gra główną bohaterkę wiec, chyba się nie zawiedziesz. Dużo scen z dialogami, które mnie wynudziły na smierć dlatego taka niska ocena. No i pięknie odpicowana. Na balu wygląda na prawdę ślicznie. Widać, że tu sami młodzi napaleńcy. Heh Bez urazy. Nie mam nic przeciwko, ale wulgarny język moglibyscie sobie odpuścić. Zdjęcia wyglądają na prawdziwe, ale w erze obróbki cyfrowej nie takie cuda można zobaczyć.

lagaj

przekonałeś mnie, w takim razie któregoś wieczoru włączę sobie film, przecierpię fabułę której nie znoszę, ale dla pięknej Blake (której jak mówisz jest dużo...) jestem gotów sie zmusić :)

ocenił(a) film na 2
tomasz_ratajczak

Mała korekta, gra dziewczynę głównego bohatera. Jak na film komiksowy to jest to fajna postać postać z dużą liczbą sensownych kwestii dialogowych, choć trochę nie wiadomo po co ponieważ po 5 minutach filmu wiadomo, że wątek miłosny skończy się dokładnie tak jak w n podobnych tytułów.

ocenił(a) film na 3
tomasz_ratajczak

Hm, widzę, że nikt nie był w stanie odpowiedzieć w normalny sposób na to pytanie. ;p Gdyby ktoś jeszcze się zastanawiał to jest jej w tym filmie dość dużo, gra dziewczynę (a bardziej "romantic interest") GL. Jednak w dalszym ciągu to rola drugoplanowa.

ocenił(a) film na 3
tya

Nieaktualne, nie zauważyłam odpowiedzi na samym końcu. :d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones