PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30649}

Grek Zorba

Alexis Zorbas
7,8 13 775
ocen
7,8 10 1 13775
7,4 11
ocen krytyków
Grek Zorba
powrót do forum filmu Grek Zorba

bez zboczeńców, rożnych pseudo inteligentów, z jasno określona rola kobiety i mężczyzny.

ocenił(a) film na 8
zbig1964

(nie oglądałam filmu) ale jaki to ma z nim związek?
Doprecyzuj co to znaczy 'rola kobiety' i 'zboczeniec'.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
MarCon77

W mojej wypowiedzi, chodziło o to, że autor tematu bardzo ogólnikowo i niejasno sformułował swoją wypowiedź, zależałoby mi na bardziej przejrzystej treści.
I bardzo dziękuję, tobie MarCon77 za 'cioty' i 'wmawienie, że to coś normalnego'.

ocenił(a) film na 8
RyksaMedlin

Kobieto, proszę, nie łap za słówka! Obejrzyj film - to arcydzieło! Jesteś w Filmwebie i nie widziałaś filmu "Grek Zorba" ??? pozdrawiam - emerytka.

ocenił(a) film na 8
IrenaSz

Akurat moją wypowiedź napisałam tuż przed obejrzeniem, właściwie parę minut. Czytałam najpierw książkę i szczerze mówiąc, bardziej podobała mi się od filmu.
A za słówka będę się czepiać ponieważ to one mogą być dla kogoś irytujące czy krzywdzące. MarCon77 używa określeń obraźliwych i stronniczych w stosunku do wypowiedzi kogoś kogo zapewne nie zna. Słowo 'zboczenie' można rozumieć zarówno jako np. seks oralny jak i przez kogoś innego jako pedofilię, czy też przez homofobów jako homoseksualizm. Założyciel tematu rzucił parę okrśleń bez ładu i składu, a ja chcę wiedzieć o co mu chodzi. Mu nie MarCon77.

ocenił(a) film na 8
RyksaMedlin

Masz rację i przepraszam. Temat rzucił zbig1964, ale później już się nie wypowiedział. Ja wrzuciłam swoje "trzy grosze" tylko dlatego, że zwróciłam uwagę na Twoją wypowiedź - "nie oglądałam filmu". Mimo upływu lat - uważam, że film nadal robi wrażenie i jest jakby "obowiązkową" pozycją każdego kinomana. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
IrenaSz

No bo jest niezły, nawet bardzo dobry, lecz po prostu książka zrobiła na mnie ogromne wrażenie, przez co moje odczucia co do filmu są nieco przyćmione.

zbig1964

Tak, żal normalnych czasów, kiedy wdowie za danie d... tłum ucinał łeb.

ocenił(a) film na 7
ixtl

Nie zrozumiałeś, oglądnij raz jeszcze.

zbig1964

...przede wszystkim bez narzekających w internecie na wszystko Polaczków.

skalNY

Wiesz parchu, że polaczkami nazywali hitlerowcy nas Polaków śmieciu?

zbig1964

Wiem Polaczku. Nie spinaj sie tak bo ci zylka peknie. Pozdrawiam pieknie. Spodziewam sie jednej, bardziej kwiecistej od poprzedniej, odpowoedzi na ktora nie odpowiem.

skalNY

@skalNY wiesz i świadomie tak piszesz?
A później nazywasz innych "narzekającymi na wszystko polaczkami"?
Świadczy to o tym, żeś albo żyd pragnący śmierci nas polaków, albo debil, któremu wszystko jedno ile ludzi zginęło w II W.Ś. i ile cierpienia przeżyli,
A co do homosi powiem jedno, nas hetero jest 95% czy więc 5% ma prawo dyktować 95% jak mamy żyć?
Za picie piwa pod chmurką mandat, ale za całowanie się pedałów w miejscu publicznym chcecie nagradzać?
Czystka dla takich ch... jak skalNY i reszta zboczeńców, czystka etniczna!

baraqs

Ja sie nie interesuje polityka deklu. Moja wypowiedz dotyczyla filmu ale widac glodnemu chleb na mysli i musi pisac o pedalach. Idz sobie na marsz niepodleglosci moze kolegow poznasz.

użytkownik usunięty
baraqs

"debil" pedał ...
Czystka dla takich ch... jak ty i reszta zboczeńców, czystka etniczna!

użytkownik usunięty
zbig1964

"śmieciu parchu" bez zboczeńców, rożnych pseudo inteligentów, z jasno określona rola kobiety i mężczyzny - bez ciebie ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones