PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190316}

Grudge - Klątwa 2

The Grudge 2
5,9 29 437
ocen
5,9 10 1 29437
Grudge Klątwa 2
powrót do forum filmu Grudge - Klątwa 2

Dobry horrorek.

ocenił(a) film na 10

Bo badziewiach typu blair witch coś tam...coś fajnego...
Japońskie wersje są mało wyraziste i straszne,a tu proszę amerykańska produkcja w dobrym stylu.10/10

ocenił(a) film na 5
trisagion3

Nie chcę oglądać takiego "dobrego stylu" w żadnym filmie.

---------------------------------------------------------------

5/10

Czy to właściwie kogoś straszy? Reżyser chciał zrobić coś
klimatycznego, ale średnio mu to wyszło. Ale... oglądając późno w nocy,
przy zgaszonym świetle, można... USNĄĆ! ;P

ocenił(a) film na 10
LA4

masz zalosny gust,dziekuje.

stefaniak_a

heh no wiesz są rózne gusta a o tym sie nie powinno dyskutować ;DD no cóż każdy człowiek inaczej reaguje na dane czynniki więc wiesz to nie od nas samych zależy ;D ty mozesz bać się czego innego a to uznać za błahostkę inni odwrotnie to uznają za cos godnego strachu a twój filmowy gust za błahoski tak to juz jest a więc to tyle w tym temacie ;DD

ocenił(a) film na 7
LA4

to nie oglądaj, nikt nie karze. reżyser chciał zrobić coś bardzo klimatycznego i mu jak najbardziej wyszło. Mimo że 2 częsc Klątwy mi się nie podobała, daje 7. :)

trisagion3

A ja się bałam. Chociaż w film jest nieco chaotyczny, nie bardzo wiadomo, co się tam właściwie dzieje. Dopiero po obejrzeniu go któryś tam raz zaczęłam nieco ogarniac:D
A Blair Witch to nie badziewie.

Lady_Sakura

Zgadzam się- Blair With jest świetny i jedyny w swoim rodzaju. Klątwę trzeba owszem oglądać kilka razy zanim się obczai o co w niej biega, ale według mnie jest to horror wszechczasów. Po takim filmie ciężko się już czegokolwiek przestraszyć. Pozdrawiam;))

ocenił(a) film na 6
clower_16

mnie ten film bardzo przestraszył...
Wgl nie obejrzałam go do końca... ;P

ocenił(a) film na 8
ulcia_13

chociaż fabuła była wyjątkowo dziwna i nie raz nie trzymała się kupy ,to i tak ten film przypadl mi do gustu . bo mnie ladnie wystraszyl. w niektorych momentach przypominal ring (watek z ta dziewczyna).

ocenił(a) film na 4
rupin

wczoraj oglądałem na tvnie i usnąłem, kicha straszna

ocenił(a) film na 3
wyrwiszmat

no co ty na ,,horrorze wszechczasów"? :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones