PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190316}

Grudge - Klątwa 2

The Grudge 2
5,9 29 437
ocen
5,9 10 1 29437
Grudge Klątwa 2
powrót do forum filmu Grudge - Klątwa 2

E tam.

ocenił(a) film na 7

Mi tam dwójka podobała się bardziej niż jedynka.
Pewnie dlatego, że oglądałam ją, jak byłam sama w domu, w czasie burzy, w pewnym momencie strzeliła mi nad głową żarówka ( nie ma to jak efekty specjalne w realu !), a pod koniec niepodłączony do prądu laptop się wyłączył.
Nie polecam takich atrakcji, bo kiepsko to to działa na psychikę ;P
Na trójce za to... Się śmiałam ^^

ocenił(a) film na 10
bruyante

Ja oglądałam w nocy u kuzyna, on mieszka na dole i potem musiałam wracać po ciemku przez klatkę schodową, brrrr, przestraszyłam się własnego buta, chociaż sam film nie wywarł na mnie specjalnego wrażenia, ale od niego zaczęła się moja fascynacja horrorami, więc mam do niego sentyment ]:->

ocenił(a) film na 6
Kvenhetja

Takie filmy, jak ten, czy Ring dają porządnego kopa psychice. Ja dopiero zabieram się za "Klątwę 2", ale wątpię, że obejrzę w całości :)
Nie wiem czemu, ale wyjątkowo przerażają mnie filmy o duchach ( a już japońskich to w szczególności). Do "jedynki też zabierałem się kilka razy, i dopiero za bodajże 5 wytrwałem do końca. Schiza po tym jest niesamowita, ale cóż, o to chodzi w horrorach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones