PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190316}

Grudge - Klątwa 2

The Grudge 2
5,9 29 434
oceny
5,9 10 1 29434
Grudge Klątwa 2
powrót do forum filmu Grudge - Klątwa 2

Obejrzałam wczoraj na TVN, bo chciałam się wystraszyć, ale niestety nie bałam się w
ogólne. Tzn, na początku te oczekiwanie na pierwszy straszny moment było najstraszniejsze
w całym filmie. Nie ogarniam fabuły tego filmu. Jedyne co zrozumiałam, to tylko to, że
wszyscy i tak zginą, bo Kajako musi zabijać. Co i innego boja znajoma, która oglądała film
ze mną, w kółko się bała, ale również nie zrozumiała do końca przekazu. Sądzę, że to, czy
film nas przestraszy, zależy od indywidualnych czynników.

Najbardziej było nam szkoda tego chłopca, który zginął ostatni.

ocenił(a) film na 5
Martha_Lorbsy

Ja tak samo trochę nie ogarnełam przekazu tego filmu ......a dokładniej tego czemu ona przychodziła po swoje ofiary . Po to żeby się zemścić na matce albo na mężu ?

michalinka3202

Dziwny ten film.. W ogóle mnie nie ruszał, nawet usypiałam, może przespałam to co straszne? :D I fakt, przekaz filmu bardzo niejasny.

pattielicious

Nie przespałaś, tam nie ma nic strasznego.
Wystarczy obejrzeć Ring, wtedy tego nie trzeba. Albo odwrotnie. Jest tyle takich samych motywów że to aż nudne. I przykre.

ocenił(a) film na 6
Martha_Lorbsy

ja też oglądałam i nie kminiłam fabuły wg co oni wszyscy mieli związanego ze sobą , ale ja się trochę bałam były takie momenty tylko ze za chwile nic i to takie dziwne w sumie

ocenił(a) film na 4
Monia16_2

Podpisuję się pod wcześniejszymi ocenami, określajacymi yen film jako "słaby"

Tomsi79

Też wczoraj oglądałem to gów.. i dla mnie film jest beznadziejny w ogóle nie straszny powiedział bym,że momentami zamiast się bać to się śmiałem oczekiwałem od tego filmu jakiegoś sensownego zakończenia a tu okazało się,że to zwykły głupi horror bez sensownej fabuły wszyscy giną i koniec głupi film i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones