PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230925}

Gry weselne

Imagine Me & You
6,4 16 076
ocen
6,4 10 1 16076
Gry weselne
powrót do forum filmu Gry weselne

Zostawiłybyście meża, którego nie kochacie dla kobiety narażając się na 'potępienie' i
trudniejsze życie??

SHANTE2101

chyba nie,wolałabym to ukrywać, chyba że ten facet z którym bym była byłby mi w jakimś stopniu obojętny. Patrząc z perspektywy mojego związku, mój facet troszczy sięo mnie tak jak ten z filmu, napewno bym go nie zostawiła, gdyż go kocham, ale jak faceta...hm gdyby pojawiła się jakaś kobieta pewnie bym go okłamywała. Może robiłabym to ze strachu że mogę podjąć złą decyzję, starałabym się ciągnąć dwa związki dopóki nie byłabym pewna na kim mi zależy bardziej. Moja ostateczna odpowiedź na to pytanie to :NIE , nie zostawiłabym go, wolałabym być nieszczęśliwa...

ocenił(a) film na 7
mirage89

ciekawa perspektywa poświęcenia dla 2ugiej osoby kosztem siebie. Jeśli owe uczycie istnieje to przyznaje Ci rację. Bohaterka filmu postąpiła odważnie, bo jego serce i tak sie zagoi (juz poznal ta laskę w samolocie chętną) a ona naraziła się bycie na gorszym statusie społecznym przez związek homo

SHANTE2101

miłość to miłość i płeć nie ma znaczenia. a jeśli uczucie jest prawdziwe to "potępienie" i "trudniejsze życie" przestają mieć znaczenie w perspektywie "życia nieszczęśliwego" z osobą, której nie kochasz

ocenił(a) film na 7
ullla

prawda. tylko niektorzy sa samolubni i tchorzliwi dlatego podejmuja złe i wygodniejsze dla siebie decyzje, nawet jesli przez to są niespełnieni emocjonalnie.

ocenił(a) film na 8
SHANTE2101

Idealny przykład: Tori w filmie "Zagubione". :). Popłakałam się z szoku na nim.

PS. OOOOO. I nawet Pani Piper w tym filmie gra główną rolę ! Ale się powiązało.

ocenił(a) film na 7
littlemonsterlg

nei widzialam, musze obejrzeć

ocenił(a) film na 8
SHANTE2101

Musisz. Uwierz mi. Najprawdziwszy film, jaki w życiu widziałam, tzn. ta miłość... taka rzadko się zdarza.

ocenił(a) film na 7
littlemonsterlg

na torrentach.org nie ma, bo to portal dla meskich tepych onanistow xd skad sciagnelas??

ocenił(a) film na 8
SHANTE2101

Poszukaj na chomikuj - jest kilka profilów z tym filmem.

ocenił(a) film na 7
littlemonsterlg

mialas racje z zagubionymi. świetny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones