PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230925}

Gry weselne

Imagine Me & You
6,4 16 077
ocen
6,4 10 1 16077
Gry weselne
powrót do forum filmu Gry weselne

Film w doskonały sposób obrazuję jakim przeżytkiem jest staroświeckie, konwencjonalne małżeństwo heteroseksualne. Jest idealnym lekarstwem na minioną epokę, jednocześnie prowadząc widza w cudowny świat przyszłości - homoseksualizmu! Ukazuję on bowiem nowoczesnych, młodych ludzi którzy potrafią docenić (w jedną sekundę) piękno prawdziwej miłości homoseksualnej, jednocześnie ukazując straszne wady jakie posiada prehistoryczny schemat połączenie mężczyzny z kobietą. Film polecam dla całej rodziny w niedzielne popołudnie. Sam go z resztą tak oglądałem, muszę przyznać że dziadek popłakał się podczas sceny pocałunku głównych bohaterek, ja zresztą też płakałem jak i cała rodzina. Biorąc pod uwagę strasznie zagmatwaną fabułę, fenomenalne zdjęcia i montaż, o podkreślającej specyficzny, majestatyczny klimat muzyce nie wspominając. Myślę że ocena może być tylko jedna 10 na 10. Na koniec podkreślę że każdy kto uważa inaczej jest zwyczajnym prostakiem i homofobem, którego powinni umieścić w instytucji, co to by go nawróciła na drogę przyszłości i co ważniejsze tolerancji = akceptacji.

Nomis

Filmu nie widziałem, ale po opisie wiem, ze musi być piękny. Dobrze, ze współczesne kino potrafi odnaleźć tę głęboką, pełną emocji niszę w ludzkiej duszy, która zawsze obroni się przed wściekłymi atakami kaczyńskich i innych giertychów. Kiedy na ekrany wchodziła "Tajemnica Brokeback Mountain", wiedziałem, ze będzie to przełom w historii kinematografii. Wulgarne ataki wszelkiej maści homofobicznej, ciemnej masy tylko utwierdzają w przekonaniu, że takie filmy powinny powstawać. A jeżeli ma majestatyczną muzykę, to juz w ogóle trzeba obejrzeć. Uwielbiam majestatyczną muzykę. W "To nie jest kraj dla starych ludzi" była najlepsza majestatyczna muzyka, jaką słyszałem.

ocenił(a) film na 9
Mortuus

Mortuus, rozwaliłeś mnie :)

miss_russ

Ty tez mnie rozwaliłeś. Jak można dać "Australii" ocenę "9"? Przecież w tym filmie muzyka jest tak rozdygotana, jak kamera w "Cloverfield". Tego się nie da słuchać i oglądać. Nie wspominając już, że nie jest w ogóle majestatyczna.

ocenił(a) film na 9
Mortuus

Ja kocham Antypody, więc nie miałam wyboru. Co do majestayycznej muzyki, to nominuję m.in. filmy : "Gladiator", "Ostatni Mohikanin", "Piano bar" (Patricia Kaas spiewa bardzo majestatycznie), "Twierdza", "Tunel", "Braveheart", "Piekny umysł" etc. etc.

miss_russ

Ale co masz do iPoda, że kochasz Antypody? Zawsze się musza znaleźć jacyś kontestatorzy, gdy produkt odniesie sukces.

A co do majestatycznej muzyki - gdzie ty w "Gladiatorze" masz majestatyczną muzykę? Co, że się kłos ugina to juz majestat? A w "Pięknym Umyśle" to jest nie majestat, tylko tragedia, to dziecko mogło zginąć, a ty się tam majestatu doszukujesz. Zero ludzkich uczuć. O właśnie. Ludzkie uczucia. Bardzo lubię ludzkie uczucia. W "Lejdis" są najlepsze ludzkie uczucia, jakie widziałem.

ocenił(a) film na 9
Mortuus

Hahahahaha :) 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones