PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230925}

Gry weselne

Imagine Me & You
6,4 16 067
ocen
6,4 10 1 16067
Gry weselne
powrót do forum filmu Gry weselne

To ma być komedia romantyczna? Szkoda tracić czas na gejowsko-lesbijską parodię

ocenił(a) film na 5
mrcark

popieram zaluje ze wogole zaczalem ogladac ten film, jak dla mnie to ten film jest tylko dla bab moze im sie bedzie podobal, ja sam mam maly niesmak po obejrzeniu tego

grzesiek_13

Jak już to chyba 'ohyda' i nie 'wogole' tylko 'w ogóle' :) No i styl językowy też świetny. Widac, że bardzo poważny krytyk z Ciebie.

użytkownik usunięty
ladydiamond_2

załóż szkołę ortografii - profesjonalny krytyku filmowy,
ps.czepiasz sie bo jego opinia ci nie odpowiada .
-a film jak juz pisalem- dno

ocenił(a) film na 9

Na pewno "Ghost rider" jest w twoim mniemaniu lepszy? LOL

użytkownik usunięty
miss_russ

oczywiscie ze tak - biorac pod uwage ,ze to calkiem inny film(bajka).
Przynajmniej sie nie nudzilem i efekty ,dla ktorych go obejrzalem byly na wysokim poziomie.

ocenił(a) film na 9

Ale "Gry weselne" też mają swój urok i nie ma znaczenia, że główna bohaterka zakochuje się w kobiecie, przecież w zyciu liczy się tak naprawdę tylko miłość.

użytkownik usunięty
miss_russ

a czy milosc miedzy dwoma mezczyznami wywolalaby twoj zachwyt? wyobraz sobie scene w ktorej dwaj kolesie na zakonczenie filmu caluja sie namietnie wkladajac sobie jezyki do gardel.

ocenił(a) film na 9

Nie chodzi o zachwyt, tylko o zrozumienie. Para heteroseksulana śliniąca się na ulicy bynajmniej mojego zachwytu nie wywołuje, nie mam nic przeciwko okazywaniu sobie uczuć publicznie (bez względu na orientację), ale z umiarem.

ocenił(a) film na 1
miss_russ

Widać kim jesteś i jak zdegenerowana jesteś ty i to całe twoje środowisko LGBT, skoro lubisz filmy popierające zdradę.

ocenił(a) film na 9
divx_avi

Może obejrzyj film, a potem się wypowiedz. W przeciwnym razie się ośmieszasz. Nie chcę Cię martwić, ale w heteroseksualnych związkach zdrady to norma. LGBT nie ma tu nic do tego.

ocenił(a) film na 1
miss_russ

Nie obejrzę, patologii nie wspieram. Pierwszy raz w życiu dałem jedynkę bez oglądania i dziękuje. Z opisu filmu wynika jasno, że będzie tam kobieta zdradzająca przyszłego męża z inną kobietą i będzie to przedstawione jako super sytuacja.

ocenił(a) film na 8
mrcark

Ejj .. jeśli jest im z tym dobrze to prosze bardzo ;) Zresztą nie sztuka obejrzeć sobie dwóch chłopaków z "językami w gardłach" , co jeśli zobaczysz takich na ulicy ? Obrzucisz kamieniami ? ;D Miłość to miłość .. i kropka.

mrcark

...i właśnie przez takie osoby jak ty Polska jest traktowana jak katolicki zaścianek i cały zachód śmieje się z nas, gdyż wolimy poświęcać pieniądze na sprawdzenie orientacji Tinky-Winky niż na łatanie dziury budżetowej.

a poza tym homofobia to niepewność własnej heteroseksualności :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
mati_28

ty to chyba sobie jakies zarty stroisz - piszesz o tolerancji a wyzywasz mnie od polmozgow . Brawo ,oby wiecej takich trafnych uwag.
Po drugie mam prawo do swojego wlasnego zdania - nie pasuje -nie czytaj.
Po trzecie - jakos nie bardzo odpowiada mi kraj gejow i lesbijek i nie wiem dlaczego ktos z was miesza w to Kosciol - czy niewierzacy musi popierac homoseksualizm?
Po czwarte - jesli sam akceptujesz gejow i lesbijki brawo dla ciebie. Na szczescie nie kazdy jest taki jak ty.


- zachod sie z nas smieje - dlatego musisz koniecznie poslodzic swoim zachodnim sasiadom zeby zaczeli nas lubic - i tu sie wyjasnia caly sekret zachowania sie polek za granica - od dluzszego czasu nie moglem rozgryzc tego zjawiska .WY KOBIETY ROBICIE TO DLA POLSKI - BRAWO ZA PATRIOTYCZNE PODEJSCIE DO SPRAWY !

-"a poza tym homofobia to niepewność własnej heteroseksualności :)"
pojechalas po mnie i to ostro - teraz czuje ze powoli staje sie gejem a to zdanie sklania mnie to rzucenia swojej dziewczyny.

ocenił(a) film na 10

Żałosny jesteś koleś, tyle Ci powiem.
Współczuje Twojej dziewczynie!!!

użytkownik usunięty
calisha_88

to mi pojechalas - glupia jestes .jak dorosniesz do zrozumiesz ...

ocenił(a) film na 9

Kraj gejów i lesbijek? Polska ma być krajem dla ludzi, nie ważne czy to będą Żydzi, murzyni, hetero czy komoseksualni, katolicy, muzułmanie czy ateiści etc. religia nie ma nic wpólnego z poparciem lub jego brakiem dla homoseksualizmu, homoseksualiści mogą być tak samo osobami wierzącymi, jak heteroseksualne osoby ateistami. Z resztą Twojej wypowiedzi nawet mi się nie chce polemizować bo zalatuje szowinizmem, chy Ty ogóle masz szacunek dla kobiet?

użytkownik usunięty
miss_russ

a czy ja pisze ze religia ma cos wspolnego z homoseksualizmem? Przeczytaj wczesniejszy watek to zrozumiesz.
Zreszta nie bardzo wiem o co ci chodzi z tym ze polska to kraj dla ludzi - rownie dobrze mozna napisac ze ziemia jest domem stworzen zyjacych i zaakceptowac wszystkich ... nie baczac na zboczenia i inne "dolegliwosci".

czemu uwazasz ze nie mam szacunku do kobiet?
Oczywiscie ze mam - tylko nie do wszystkich...

ocenił(a) film na 9

Tylko że Ty nie rozumiesz, że ludzie nie wybierają orientacji seksualnej, a skoro nie jest to kwestia wyboru, to nie można mieć do nich pretensji o skłonność do osób tej samej płci. Tak samo nie rozumiem jak ktokolwiek - nie piję do Ciebie - może uważać, że Bóg potępia homosekualizm, przecież chrześcijanie wierzą, że Bóg stworzył ludzi, a skoro tak, to homoseksualistów stworzył takimi jakimi są. Ja na przykład lubię lesbijki, mają lepiej poukładane w głowie niż wiele heteroseksualnych kobiet, dla których najważniejsze są ciuchy, błyskotki i inne pierdoły. Dodatkowo są to osoby najczęściej znacznie bardziej dojrzałe emocjonalnie i obdarzone silnym charakterem, można na nich liczyć i są dobrymi przyjaciółkami. Nauczu się szacunku dla ludzi, także tych, których nie rozumiesz i nie akceptujesz. Nigdy nie wiesz, kto do Ciebie wyciągnie rękę w trudnej chwili.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
mati_28

Tygrysku, odpisuj tak żeby było wiadomo do kogo Twoja odpowiedź jest skierowana bo nabluzgałeś na mnie :)

użytkownik usunięty
mati_28

lecz sie cwierc-inteligencie

użytkownik usunięty
miss_russ

z doswiadczenia wiem ze w trudnych chwilach liczyc mozna tylko na siebie lub najblizsza rodzine -ale nie o tym.
Czy niechec do homo musi laczyc sie z moherowymi beretami?
Polacy powoli wchodza do europy a najwiekszym problemem jest TOLERANCJA.
I to slowo ostatnio stalo sie strasznie modne - musze tolerowac to i tamto - bo beda na mnie zle patrzec i pomysla bron Boze ze jestem homofobem jesli nie uznam homoseksualistow za rownych sobie. Ale dlaczego niektorzy nie maja tolerancji dla mnie. Przeciez mam wolny wybor - ty je lubisz (lesbijki) i cenisz ,ja natomiast za nimi nie przepadam . A tu czytam :
"idz sie lecz, jestes polmozgiem, wspolczuje Ci".
Cos na zasadzie zydow czy czarnych :"Jesli ich nie popierasz i sprzeciwiasz sie im - jestes antysemita", "jesli pobiles czarnego (niewazne z jakiego powodu)-jestes rasista"

miss.russ to do tego homofoba nie do Ciebie:)

użytkownik usunięty
mati_28

myslisz ze jestes smieszny ?

nie uważam a nawet jestem tego pewny ze Ty jestes smieszny...

użytkownik usunięty
mati_28

pyskowka na poziomie czwartoklasisty - czateria.pl - a po za tym nie ma sensu zasmiecac forum

ocenił(a) film na 9

Ja po prostu uważam, że nie ma przesłanek ku nielubieniu homoseksualistów jako ogółu. Człowieka nie powinno się oceniać po orientacji seksualnej, religii czy kolorze skóry. Dla mnie nie ma znaczenia z kim ktoś spi, ważny jest dla mnie charakter człowieka, jego wrażliwość, dobroć, lojalność etc. Jeśli kogoś nie lubię, to nie ze względu na orientację, ale dlatego, że na przykład jest dwulicowy, głupi czy po prostu jest chamem. I jeśli te cechy znajdę u człowieka - to czy jest to heteroseksualna, homo-, czy biseksualna osoba - nie znajdzie on w moich oczach uznania. Na koniec zyczę Ci jednak byś mógł liczyć w życiu także na przyjaciela, każdy powinien mieć choć jednego takiego przyjaciela, na którego może liczyć w każdej sytuacji.

miss_russ

miss.russ zgadzam sie z Tobą a osobnik nad Tobą to ma pyskówkę na poziomie poniżej podstawówki- powodzenia zycze

użytkownik usunięty
miss_russ

widze ze jestes przyjaznie nastawiona do swiata .
Nie jest tak ,ze jesli kogos znam i przyjaznie sie z nim ,a pozniej okazuje sie ze jest homoseksualista (choc nie przytrafilo mi sie to nigdy) to koniec -zrywam wszystko.
Chodzi mi o domaganie sie praw ,o cale zamieszanie , parady ,wystapienia ,szum medialny - ile to im sie nie nalezy i ze zle ich wszyscy traktuja i cala Polska jest przeciw nim.

Nastepna sprawa jest to ,ze wypowiadaja sie tu osoby ktore nie maja wlasnego zdania - powtarzaja za innymi wydeptane kwestie bo chca byc "tolerancyjni" .Nietolerancyjni przeciez sa wysmiewani przez zachod (a to wg. wielu jest gorsze od utraty zycia).

ocenił(a) film na 9

To, że domagają się praw mnie nie dziwi. Związki homoseksualne powinny być jakoś prawnie usankcjonowane ze względu choćby na kwestie materialne i dziedziczenie (majątek przepada lub trafia w ręce najbliższej rodziny, a patner zostaje z niczym), czy choćby taką sytuację, że ktoś ulega wypadkowi i trafia do szpitala, a nie wpuszczają Cię do poszczkodowanego bo nie jesteś rodziną, ani żoną/mężem. Idei parad nie rozumiem, choć myślę, że stracą rację bytu gdy ludzie przestaną reagować agresją na homoseksualistów. Myślę, że jest to jakaś forma sprzeciwu na homofobię.

miss_russ

Najpierw napiszę tylko tyle, że się uśmiałam.

Co - Twoim zdaniem - "robią Polki na zachodzie w celu pokazania swojego patriotyzmu"? Bardzo mnie to zaciekawiło.
Poza tym, jeżeli nie widzisz niczego złego w funkcjonowaniu polskiej sceny politycznej, to włącz wiadomości.

"Kraj gejów i lesbijek".
Każde społeczeństwo składa się z różnych ludzi, różnych kultur, różnych religii, różnych orientacji i cały sęk w tym, żeby potrafić w tym społeczeństwie funkcjonować. Nie podajesz powodu, dla którego nie lubisz ludzi o innej orientacji niż heteroseksualna i domyślam się, że takiego powodu nie ma. Po prostu nie podoba ci się to, że czymś różnią się od większości. Żałosne. Hitler też miał takie podejście do świata.
Co więcej, twój sposób wyrażania się, dobierania słów oraz obrażanie ludzi na forum świadczy o tym, że funkcjonujesz w bardzo płytkim brodziku intelektualnym. Żal mi ciebie.

użytkownik usunięty
veronisiaa

nie bierz tak wszystkiego do siebie bo ci zylka peknie...nie kazdy jest tak intelektualnie rozwiniety jak ty.
Jesli czujesz sie obrazona to zglos do moderatora skarge - napewno poczujesz sie lepiej.

ps. polki na zachodzie "zarabiaja"

wiesz co reds jestes zwykłym prostakiem... chatte dała Ci mocne argumenty a Ty do niej "spokojnie bo ci żyłka pójdzie" no sorry albo jesteś tak mało inteligentny albo jesteś takim chamem... sama nie wiem co gorsze

muszyna

o przepraszam tam było=> bo ci żyłka pęknie... jeszcze lepiej...

użytkownik usunięty
muszyna

nie gniewam sie ,nie masz za co przepraszac.
Moze sie spotkamy przedyskutowac temat przy kawie?

może kiedyś...
a narazie pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones