PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230925}

Gry weselne

Imagine Me & You
6,4 16 077
ocen
6,4 10 1 16077
Gry weselne
powrót do forum filmu Gry weselne

bleeeeeeeee

ocenił(a) film na 4

film homo-nie wiadomo jaki:P Nudy i przewidywalność. Opuściła takiego przystojnego męża dla jakiejś lesby. bleee.

ocenił(a) film na 6
ajliksandraa

film przewidywalny... lecz tak jak wiele innych . watek homoseksualny nic tu nie zmienia.

ocenił(a) film na 7
goplana_2

oczywiście, że przewidywalny, przecież to komedia romantyczna. Ale sympatyczna, milutka, w sam raz do ciasteczka i herbatki w piątkowy wieczór.

Blablabladyna

i do czekolady, gorącej, w wieczór poniedziałkowy :)

ocenił(a) film na 10
ajliksandraa

"dla jakiejś lesby" przykład wypowiedzi "jakiejś" indywidualności. a jakiej? szkoda gadać!
film z półki moich ulubionych, jak mam ochotę obejrzeć słodki uroczy film z motylkami to właśnie po niego sięgam... myślę, że większości ludzi z brakiem tolerancji dla kochających tak samo mocno, tylko tę samą płeć film się nie spodoba... ale nie trzeba obrażać anonimowo w necie ludzi, aktorów itp

ocenił(a) film na 1
ajliksandraa

żałuje że nie przeczytałam tego komentarza przed oglądnięciem
- film faktycznie obrzydliwy.

ocenił(a) film na 10
eclipse123

obrzydliwy bo watek homoseksualnY? nie wiem jak komus moze sie milosc ukazana w bardzo subtelny sposob w tym filmie nie podobac tylko dlatego, że występuje pomiędzy dwoma kobietami...wlasnie to sprawia ze jest ona jeszcze piekniejsza, ale co tam to tylko moje zdanie. A od Ciebie smierdzi homofobia na kilometr ;) Coz nie ma to jak zacofane polskie spoleczenstwo.

Lara_21

bardzo mi się podobał, film przyjemny w oglądaniu, chociaż i tak było mi żal jak opuściła swojego męża...

ocenił(a) film na 7
ajliksandraa

a mi się film bardzo podobał.. a to, że ukazana jest miłość pomiędzy dwiema kobietami, a nie między mężczyzną, a kobiętą sprawia, że film jest o niebo ciekawszy. przyjemnie się oglądało .. żałuję tylko, że polski tytuł jest tak różny od rzeczywistego..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones